czwartek, 17 listopada 2016

Oferta z Impartu.

 Przesyłam informację o wydarzeniu zamykającym Europejską Stolicę Kultury we Wrocławiu. Będziemy dystrybuować bezpłatne wejściówki . Jesteście Państwo naszym partnerem, więc będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na zamknięciu ESK.
Jeśli jest Pani zainteresowana, proszę mi podać, jaką ilość wejściówek mam dla Państwa zablokować.
Gramy 3 razy:
„NIEBO”
16 grudnia, godz. 19.00 – próba generalna
17 grudnia o godz. 14.30  i 19.00
Hala Stulecia ul. Wystawowa 1
Wydarzenie zamykające święto Europejskiej Stolicy Kultury Wrocław 2016, które będzie mogło zobaczyć kilkanaście tysięcy osób. W spektaklu wezmą udział artyści z Niemiec, Francji, Izraela, Czech, Szwecji i Wielkiej Brytanii.
Jest to jedyne wydarzenie Kwartetu Flow, które odbędzie się w zamkniętej przestrzeni – w prestiżowym budynku Hali Stulecia. W finałowej części Kwartetu zespół artystyczny zbierze razem wszystkie wątki, które rozwinęły się we wcześniejszych częściach Kwartetu Flow i przedstawi je publiczności . Orkiestra Flow z Niemiec, Izraela, Czech i Polski spotka się ponownie, by doprowadzić tę opowieść do końca. Tego dnia po raz ostatni spotkają się Duchy Wrocławia, ale tym razem uwaga skupi się na młodej kobiecie, wspinającej się na obiekt, którą utworzą Duchy. Kim ona jest i co reprezentuje?
Co jej obecność mówi nam o naturze tego miasta, naturze Europy w chwili, gdy Wrocław kończy kadencję Europejskiej Stolicy Kultury?

Niebo to ostatnia część Kwartetu Flow. Jak we wszystkich kwartetach, jest to dzieło na cztery instrumenty lub głosy łączące się w harmonijnej równowadze.


Pozdrawiam

Agnieszka Perczyńska
Biuro Festiwalowe IMPART 2016

Kasa biletowa
ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław
tel. 71-341-94-32

PS. Osoby chętne niech się do mnie zgłoszą jutro na zebraniu w Sektorze 3 ( 10-12.00 ) lub telefonicznie: 692479524 - nie wiem czy lub ile wejściówek zarezerwować.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz