piątek, 16 stycznia 2015

Atrakcje w Dzień Babci i Dziadka...

                                 Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka


                   Organizowane w Hali Stulecia w dniu 21 stycznia 2015r., obfitować będą w liczne atrakcje dla seniorów:

I. Jedną z kilku propozycji jest recital Haliny Kunickiej "To były piękne dni...", który odbędzie się 21 stycznia br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia w godz. 18 - 19.00. 

II. Inną propozycją jaką zaplanowali także na ten dzień Organizatorzy to SeniorTEKA karnawałowa zabawa taneczna dla seniorów, która rozpoczyna się o 19.30 i trwać będzie do 23.30. To już drugie z takich rozrywkowych wydarzeń. Jeśli okaże się także udane, to na przyszłość takie zabawy mają szanse stać się miłą tradycją Centrum Poznawczego Hali Stulecia na rzecz nas Seniorów.

Inne, równie niezwykłe wydarzenia tego dnia to zwiedzanie CP Hali Stulecia, spacer z przewodnikiem, projekcja filmu dok. "Jan Paweł II święty naszych wspomnień" Informacje o atrakcjach i biletach można uzyskać pod numerem telefonu 71/ 347 51 51 oraz na stronie internetowej organizatora - Centrum Poznawczego Hali Stulecia pod linkiem 

 http://centrumpoznawcze.pl/wydarzenie/dzien-babci-i-dziadka-2015/

 Poniżej  doczytaj więcej ciekawych szczegółów ...

 Recital Haliny Kunickiej we Wrocławiu z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka organizowane w Hali Stulecia obfitowad będą w liczne atrakcje dla seniorów. Jedną z propozycji jest recital Haliny Kunickiej, który odbędzie się 21 stycznia br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Organizatorzy zaplanowali także zabawę taneczną dla seniorów - Seniortekę, inaugurację nowego cyklu Akademii Coolturalnego Seniora, spacer z przewodnikiem po kompleksie Hali Stulecia, projekcję filmu o Janie Pawle II oraz specjalny bilet do Centrum Poznawczego Hali Stulecia.
Kto nie pamięta tych piosenek… „Niech no tylko zakwitną jabłonie”, „Czumbalalajka”, „Marionetka”, „Gwiazda miłości”, „To były piękne dni”, „Lato, lato”, wzruszający walc z filmu „Noce i dnie”, „Orkiestry dęte” – wszystkie te piosenki łączy jedno nazwisko: Halina Kunicka. Gwiazda wystąpi 21 stycznia br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.


Przełom roku sprzyja podsumowaniom, ale także snuciu planów na nadchodzące dni. „Wiele mówi się o noworocznych postanowieniach - jednym z naszych jest kontynuowanie kulturalnej oferty dla seniorów.” – podkreśla dr Karolina Charewicz – Jakubowska – kierownik Centrum Poznawczego Hali Stulecia. „Myślę, że koncert Pani Haliny Kunickiej to trafny wybór, który jednocześnie jest naszą odpowiedzią na starannie przez nas analizowane oczekiwania seniorów.” – dodaje Charewicz- Jakubowska. Recital Haliny Kunickiej poprzedzi szereg atrakcji dedykowanych Seniorom. 

Centrum Poznawcze Hali Stulecia zaplanowało także specjalny spacer z przewodnikiem w obiekcie Hali Stulecia. Będzie można także zobaczyć film dokumentalny „Jan Paweł II. Święty naszych wspomnień”, którego premiera miała miejsce w listopadzie ubiegłego roku. Nowością w ofercie Centrum Poznawczego Hali Stulecia jest Akademia Coolturalnego Seniora, czyli nieprzeciętne spotkania z ekspertami ze świata szeroko pojmowanej kultury. W tym dniu będzie miała miejsce jej inauguracja, a wstęp na spotkanie będzie bezpłatny. Początek roku to także okres karnawału, dlatego nie mogło zabraknąć w programie zabawy tanecznej Seniorteka, która stała się już tradycją spotkań seniorów w kompleksie Hali Stulecia.


Szczegółowe informacje o atrakcjach i biletach można uzyskad pod numerem telefonu 71/ 347 51 51 oraz na stronie internetowej organizatora - Centrum Poznawczego Hali Stulecia pod linkiem   

http://centrumpoznawcze.pl/wydarzenie/dzien-babci-i-dziadka-2015/


Wrocławskie Przedsiębiorstwo
Hala Ludowa Sp. z o.o.

ul. Wystawowa 1
51-618 Wrocław
NIP 896-000-10-95
www.halastulecia.pl

Informację udostępnia

Fundacja Umbrella
Wrocławskie Centrum 
Wspierania Organizacji Pozarządowych 
SEKTOR 3 ul. Legnicka 65 Wrocław
71-359 75 00 

fax 71 359 75 01 
 501 436 730

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz