wtorek, 1 września 2015

Koncert Hanny Banaszak.CK AGORA zaczyna nowy sezon kulturalny od koncertu wyjątkowej artystki – nie tylko utalentowanej wokalistki, ale i poetki, fotografki, producentki. Zapraszamy na recital Hanny Banaszak!
Swoją artystyczną drogę rozpoczęła pod koniec lat 70. Często podkreśla, że w pracy interesuje ją różnorodność i wiarygodność każdej kolejnej odsłony. Od początku zainteresowali się nią współcześni poeci i kompozytorzy: Jerzy Wasowski, Andrzej Trzaskowski, Jonasz Kofta, Jeremi Przybora i Jerzy „Duduś” Matuszkiewicz. Nadal współpracuje z czołówką polskich twórców: Jerzym Satanowskim, Janem Kantym Pawluśkiewiczem, Januszem Stroblem, czy  Zbigniewem Preisnerem. To artystka utytułowana i wielokrotnie nagradzana (medal Gloria Artis, statuetki: Wiktora, Kreatora, Bursztynowego Słowika i Prometeusza, Honorowy Złoty Mikrofon Polskiego Radia za dotychczasowy dorobek,  Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski i wiele innych).
Każdy recital Hani Banaszak to wydarzenie muzyczno-poetyckie i metafizyczne. To artystka charyzmatyczna, z niesamowitym wachlarzem możliwości i ponadczasową klasą. Z niewiarygodnym wdziękiem i szacunkiem interpretuje największych polskich tekściarzy. Obcując z nią na koncercie, odkrywamy Hannę Banaszak kolorową, odważną, nowatorską, niedefiniowalną. Spotykamy muzyka, wokalistkę – barda, tekściarkę – poetkę i kompozytorkę pięknego Człowieka.
Anna Sroka – aktorka, pieśniarka


Hanna Banaszak - Recital
27 września 2015/ godz.18.00
CK AGORA, Serbska 6a, www.ckagora.pl
bilety: 40 zł – przedsprzedaż / 60 zł – w dniu koncertu
Sprzedaż: w sieciach salonów Empik, kasie CK AGORA oraz online na ticketpro.pl

www.ckagora.pl, www.facebook.com/CentrumKulturyAGORA
Informacje: Anna Borowska, 71 325 14 83 w.126, anna.borowska@ckagora.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz