sobota, 31 grudnia 2016

Propozycje z Placu Dominikańskiego.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym Biuletynem Wrocławskiego Centrum Seniora - tym razem specjalnyHARMONOGRAM DNI BABCI I DZIADKA - STYCZEŃ, LUTY 2017 ( w załączniku  oraz na stronie http://www.seniorzy.wroclaw.pl/artykul/9726-biuletyn-wroclawskiego-centrum-seniora-grudzien-2016 )

Zapraszamy, polecamy:

Sylwester w Teatrze Arka

31 grudnia, godz.19:00 i 21:00


REWIA SYLWESTROWA 2016/2017

31 grudnia o godz. 18:00  i 20:30



Spacer Noworoczny

2 stycznia 2017, godz.11:00


Ruszył projekt „Dolny Śląsk Wita. Rzemiosło!”

31 stycznia 2017



Dom u seniora dla psa i kota. To działa!


Senioralna Liga w Kręgle



Biblioteczka we Wrocławskim Centrum Seniora



ZOO Wrocław sp. z o.o.   APELUJE
 My się bawimy, zwierzęta przeżywają traumę. Nie chodzi nam tylko o mieszkańców zoo, ale także schronisk i domowych pupilów. Trzeba pamiętać, że większość gatunków zwierząt ma znacznie lepszy słuch niż ludzie, więc hałas rac i fajerwerków odczuwają bardziej intensywnie, co często powoduje wręcz fizyczny ból i panikę.
Najgorsze są fajerwerki w miastach – zabudowa powoduje zwielokrotnianie hałasu. Spłoszone zwierzę zdolne sią do czynów, które na co dzień byłby niemożliwe, np. do przeskakiwanie ogrodzenia czy ucieczki „na oślep”. Do czego może to prowadzić, łatwo sobie wyobrazić.
Dlatego pytamy, czy chwila zabawy jest warta takiego stresowania zwierząt? Każdy powinien sam odpowiedzieć sobie na to pytanie. Mamy nadzieję, że przyłączycie się do nas – MY nie strzelamy!
Ps. Jeśli masz zwierzę w domu, nie zostawiaj pupila samego w Sylwestra, niech czuje, że jesteś przy nim, że jest bezpieczny!




Z okazji Nowego 2017 Roku 

Wrocławskie Centrum Seniora 
życzy
 zdrowia, samych 
wspaniałych dni, 
wszelkiej 
pomyślności i satysfakcji
 z 
podejmowanych wyzwań.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz