środa, 1 lutego 2017

Miła propozycja.

Szanowni państwo,

chcielibyśmy zaprosić Państwa na darmowy pokaz spektaklu Daisy - błękitna tożsamość w reżyserii Aldony Struzik, który odbędzie się 7 lutego o godzinie 12:00 na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego we Wrocławiu. W celu zarezerwowania darmowych wejściówek bardzo prosimy o kontakt z działem marketingu, czynnym od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00
O spektaklu:
Sztuka teatralna pt. Daisy - błękitna tożsamość poświęcona Daisy von Pless, to oryginalny pomysł na promowanie regionu dolnośląskiego – zarówno w mikro, jak i makro skali. Zbudowana jest w oparciu o rozmowy staruszki z młodą kobieta, czyli Daisy kilkadziesiąt lat wcześniej. Postaci spotykają się przed lustrem, stanowiącym coś w rodzaju mostu miedzy przyszłością a przeszłością. Barwna opowieść o nietuzinkowej postaci z Książa, mimowolnie wzbudza zainteresowanie miejscami, w których żyła i działała księżna von Pless.
Daisy - błękitna tożsamość w interpretacji aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu, Aldony Struzik, miała swoją prapremierę 11 października 2013 w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju.
Agnieszka Zagrobelna
specjalistka ds. promocji i organizacji widowni

[+48] 71 316 07 77
Teatr Polski we Wrocławiu
w w w . t e a t r p o l s k i . w r o c . p l

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz