poniedziałek, 13 sierpnia 2018

Propozycja ambitna.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach językowych orgaznizowanych w ramach projektu „Szkoła kompetencji językowych i komputerowych”, finansowanych ze środków EFS, na terenie woj. dolnośląskiego w okresie od września 2018 do grudnia 2019 r. Szkolenia skierowane są do osób, które pragną nauczyć się języków obcych lub podnieść swoje kompetencje językowe z j. angielskiego, niemieckiego i francuskiego. 
Uczestnikami projektu mogą zostać:
  • osoby w wieku powyżej 25 roku życia
  • zamieszkujące subregion wrocławski (tj. Gminę Wrocław, Miasto i Gminę Jelcz-Laskowice, Miasto i Gminę Kąty Wrocławskie, Gminę Siechnice, Gminę Trzebnica, Miasto i Gminę Sobótka, Miasto Oleśnica, Gminę Długołęka, Gminę Czernica, Gminę Kobierzyce, Gminę Miękinia, Gminę Oleśnica, Gminę Wisznia Mała, Gminę Żórawina, Miasto i Gminę Oborniki Śląskie, powiat Miasto Wrocław).
Dla osób biorących udział w projekcie zapewniamy:
  • szkolenie z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego, każde po 4 semestry (240h), zakończone programem formalnej oceny i certyfikacji nabytych kompetencji;
  • najlepszą kadrę trenerską;
  • kameralne, 12-osobowe grupy i przyjazną atmosferę;
  • profesjonalne materiały szkoleniowe i dydaktyczne;
  • miejsce i terminy szkolenia dostosowane do potrzeb grupy.

UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY dzięki współfinansowaniu za środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Osi priorytetowej 10 Edukacja, Działania 10.3 Poprawa dostępności i wspieranie uczenia się przez całe życie.
Aby wziąć udział w szkoleniach należy wypełnić oraz dostarczyć do biura projektu dokumenty rekrutacyjne. Dokumenty są dostępne w biurze projektu (adres poniżej) i na stronie internetowej: https://dolnoslaskiekompetencje.projektyefs.pl 
Szczegółowe informacje na temat projektu można uzyskać w siedzibie biura:


Pozdrawiam

IT Config Sp. z o.o.
Biuro Projektów Wrocław
Mobile: 604 580 165

1 komentarz: