wtorek, 4 września 2018

Nowości cd.

Film 'Zimna wojna' z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących w kinie Nowe Horyzonty!Po wakacyjnej przerwie ?ADAPTER ? kino bez barier? wraca do kina Nowe Horyzonty z wyjątkowym pokazem. Zapraszamy na najgłośniejszy i najbardziej nagradzany polski film ostatnich miesięcy, czyli ?Zimną wojnę? w reżyserii Pawła Pawlikowskiego z brawurową rolą Joanny Kulig i Tomasza Kota.
Więcej informacji
Parapetówka CAT - Wspólne urządzanie Centrum Aktywności Tarnogaju!Centrum Aktywności Tarnogaju CAT zaprasza na Parapetówkę CAT. Jeśli macie w domu zbędne naczynia, sprzęty kuchenne, kwiatki doniczkowe itd. przynieście ze sobą! Wydarzenie odbędzie się: 8 września w sobotę w godzinach: 11.00-14.00. W programie: Lepienie kotów z gliny,animacje (baloniki, malowanie twarzy, banki mydlane), Urządzanie Centrum, Rozmowy, planowanie, Prezentacja sekcji, Lemoniada, Eko - przekąski i dużo dobrej energii. Więcej informacji: tel: 730 754 833, edukacjakrytyczna@gmail.com
Więcej informacjiWięcej informacji

Zaproszenie na Dni SenioraJuż niedługo, bo 14 września, będziemy wspólnie obchodzić 10. jubileuszowe Dni Seniora, które co roku przepełnione są wieloma różnorodnymi wydarzeniami. Zgodnie z tradycją w dniu Inauguracji seniorzy z całej Polski wezmą udział w barwnym Marszu Kapeluszy. Zeszłoroczny wynik Kapeluszowego Rekordu Wrocławia to 1493 kapelusze! W tym roku zdecydowaliśmy się podnieść poprzeczkę, planujemy pobić Rekord Polski w kategorii: największa liczba kapeluszy w jednym miejscu! Wydarzenie to będzie miało miejsce na placu Nowy Targ i rozpocznie się o godzinie 9:00 rejestracją uczestników. Serdecznie zapraszamy do wspólnego, międzypokoleniowego świętowania wszystkich sympatyków tej wyjątkowej inicjatywy.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz