sobota, 15 grudnia 2018

Jak było na spotkaniu Opłatkowym PnŻ 14.XII.18r?

🎄Jak zwykle super!. Przyszło dużo osób ( 26 ) z darami i potrawami świątecznymi. Wspólnym wysiłkiem pięknie ubraliśmy stoły. Miło i świątecznie spędziliśmy ten czas, była kolęda i dzielenie się Opłatkiem, każdy otrzymał upminek, zrobiony ręcznie na warsztatach z Basią.
A tak wyglądaliśmy🎅:
🎄🎄🌟🌟🎅💓😃

2 komentarze:

  1. Faktycznie tak właśnie było.
    Radośnie, donośnie, a zakończyliśmy kolędami m.innymi"Wśród nocnej ciszy" i innymi. Pogłos niósł się po sektorowych korytarzach i przypominał wszystkim , także także pracownikom, że za dni kilka stanie się cud...W oczekiwaniu właśnie i w pracach przedświątecznych życzę wszystkim Koleżankom i Kolegom wszystkiego dobrego i do usłyszenia Majka

    OdpowiedzUsuń
  2. Mój przyjaciel i ja staramy się o dziecko już ponad siedem lat, mieliśmy płodności klinice w ciągu wielu lat, zanim ktoś powiedział mi, aby skontaktować się z rzucającego to zaklęcie, który jest tak potężny, nazywa Agbazara świątynia dla niego, aby mi pomóc zajść w ciążę,i cieszę się, że zwróciliśmy się do lekarza AGBAZARA, bo jej ciąża zaklęcie umieścić nas w spokoju, i szczerze wierzę mu, uprawnienia i bardzo pomógł nam również, jestem wdzięczny za wszystko, co zrobił. skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail.com ) lub WHATSAPP; ( +2348104102662 ) jeśli próbujesz dostać się do dziecka, ma uprawnienia, aby to zrobić.

    OdpowiedzUsuń