poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Na problemy z komputerem - Konrad Postawa..

Witajcie Drodzy Przyjaciele

Tak jak w tytule, nasz zaprzyjaźniony kolega Konrad Postawa wszystkiemu zaradzi i poradzi. Problem z komputerem bezkolizyjnie i perfekcyjnie rozwiąże nam Konrad, podpowie, zasugeruje, znajdzie dla nas najtańszą i najlepszą ofertę, często sam wyszuka i zakupi i potem jeszcze zainstaluje!. Polecam, bo to "firma"niezwykła, wielokrotnie sprawdzona przeze mnie osobiście. Pod plakatem będzie link, w którym znajdziecie zakres działalności usługowej firmy oraz kontakt do kolegi Konrada. Uczył nas Seniorów obsługi komputera i tak nam zostało, że od wtedy 2016 roku do dzisiaj nie umiemy się ze sobą rozstać.Ponadto, ostatni pomysł Konrada na współpracę z nami, zainteresowanymi Seniorami - to 10 wykładów/ lekcji, z zakresu cyfryzacji, które prezentowane będą na kanale ECHO 24. w kolejne środy każdego tygodnia o godzinie 18.45
Od 2 września 2020 w telewizji Echo24 oraz na stronie "echo24.tv" i na YouTube będą dostępne odcinki "Elementarza Cyfrowego". Kliknij w link jak wyżej wzięty w cudzysłów: echo24.pl, a także  posłuchaj zapowiedzi: Zapowiedź elementarza cyfrowego . Obydwa te linki są aktywne.  Premiera w telewizji Echo24 odbywać się będzie w każdą środę o godzinie 18:45. Odcinków przygotowano 10, każdy poruszający inną tematykę.Tematy są związane z historią i rozwojem komputerów,  oraz z internetem i... poruszaniem się po sieci, a także z mediami społecznościowymi i technologią internetową wokół nas.
       Szczegóły "szukania" telewizji Echo24:
 
"Żeby obejrzeć program należy ustawić automatyczne wyszukiwanie kanałów w odbiorniku TV (antena powinna być skierowana na Sky Tower). W sieciach kablowych, m.in: Korbank (kanał 823), Moico (kanał 812), Telewizja Kablowa Kozanów – Telka (kanał 15), Oławska Telewizja Kablowa (kanał 31) - W internecie na portalu www.echo24.tv w zakładce oglądaj na żywo."

......................................................................

Jeśli tylko otrzymam dodatkowe jakieś info, zaraz je Państwu dopiszę tu właśnie.
Pozdrawiam serdecznie Majka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz