czwartek, 27 maja 2021

Informacja na temat jogi.

 Informujemy, że po 6 miesiącach przerwy covidowej wznawiamy zajęcia z jogi!!!                    Teraz będą się odbywały w Tratwie ( ten sam budynek co Sektor 3, ul. Legnicka 65 ) w sali na parterze, użyczanej naszemu Stowarzyszeniu nieodpłatnie.

Zaczynamy już w najbliższy poniedziałek 31.V.21r o godzinie 13-14.30 z panią Kasią - joginką. Koszt 1,5h zajęć - 15zł dla członków Stowarzyszenia z opłaconą składką członkowską ( dla osób spoza Stowarzyszenia - dodatkowo darowizna w wysokości składki, czyli 10zł/miesiąc ). Przychodzimy ze swoim sprzętem: karimatą, ewentualnie kocem, kostką i paskiem, które po zajęciach zabieramy ze sobą.

Zapraszamy wszystkich chętnych!. Myślimy, że ta lokalizacja zajęć będzie korzystniejsza niż poprzednia na ul. Gwarnej.

2 komentarze:

  1. Lepszej wiadomości być już nie mogło...
    Brawo! Dzięki Basiu za taką wyczekaną info, ja się już mobilizuję. Rehabilitacje jedną zakończyłam. Obecnie jeszcze mam ultradźwięki i laser na lewą okropnie bolącą dłoń. Ale tak sobie poustawiam wszystko, że muszę dać radę do 13.00. Tak więc do zobaczenia z wszystkimi. Czekamy też na decyzję w sprawie zajęć na Jeleniej. Pozdrawiam bardzo serdecznie Majka

    OdpowiedzUsuń
  2. Basiu! A co z niedzielnymi tańcami w "Tratwie"? Są jakieś szanse? Dobrze byłoby wznowić nawyki, by "nie zardzewieć". Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń