niedziela, 4 lipca 2021

Uaktualnione informacje na temat wyjazdu integracyjnego z okazji 10lecia powstania Stowarzyszenia.

  Wyjedziemy 23-25.VIII.21r ( poniedziałek-środa, 2 noclegi, wyżywienie ) do Tąpadła ( koło Sulistrowiczek ) do zajazdu agroturystycznego "Chatka u Romana ". Wszyscy będziemy dowiezieni na miejsce oraz odwiezieni do Wrocławia, po zakończeniu wycieczki ( na koszt Stowarzyszenia ).                                 W trakcie wyjazdu planujemy przeprowadzić Zebranie Walne sprawozdawcze za 2020r ( z uroczystą kolacją ). Planujemy także zorganizować pieszą wycieczkę na Ślężę, dla chętnych osób. 

Alternatywnie spacer po okolicy, kąpiele w basenie ( na terenie agroturystyki ), wypoczynek w ogrodzie, grę w scrabble a wieczorem tańce💃 przy dobrej muzyce ( program możemy poszerzyć o Wasze propozycje ).

Wyjazd dla członków Stowarzyszenia będzie nieodpłatny, finansowany przez Stowarzyszenie.

Osoby, które zapisały się na wyjazd prosimy o telefoniczne potwierdzanie swojego udziału u Ewy S. ( tel. 609849588 ).🙋😀

PS. Jest jeszcze trochę czasu - osoby chcące jechać z nami , które są jeszcze niezaszczepione, niech pomyślą o szczepieniu przeciw covid -19 !. 

1 komentarz:

 1. Kamień z serca...
  Najbardziej trudna sprawa dojazdu i powrotu monitowana przez nas tj osoby niezmotoryzowane została pomyślnie dla nas rozwiązana. Ewa, dzięki wielkie dla Ciebie i dla Bogdana, którym udało się zażegnać ten duży problem. Pozostała nam już tylko prawdziwa radość z samej wycieczki, relaks oraz integracja a także atrakcje związane ze wspólnym spędzaniem naszego czasu.

  A w miedzy czasie tj miesiącach wakacyjnych - wpadajcie kochani do TRATWY w czwartki o 10.oo na tzw relaksację. Gramy wtedy w scrabble, rozmawiamy o różnych ciekawostkach prosto z życia wziętych. Spędzamy te blisko 3 godziny w sposób towarzyski, kulturalny i kreatywny. Trzeba więcej? Dla mnie mnie. Nie siedźcie sami. Zapraszamy do nas. Wszystkim nam wspólnie absolutnie będzie raźniej. Do zobaczenia. Pozdrawiam Majka

  W sprawie dotyczącej szczepień:
  zapewne wiecie że (można po dwukrotnym zaszczepieniu) pobrać aplikację na telefon, albo tak jak ja - wydrukować ją sobie i mieć przy sobie. Jeśli nie macie w domu takiej możliwości to wasza przychodnia pierwszego kontaktu ją Wam udostępni a nawet w razie takiej konieczności także wydrukuje ją dla Was z ogólnokrajowego rejestru i dostępu do tych informacji. To proste a przecież konieczne dla naszego wspólnego bezpieczeństwa. Udanego, dobrego i zdrowego lata. Chrońmy się przed upałami bo mogą być niebezpieczne.
  Pa ms

  OdpowiedzUsuń