sobota, 29 listopada 2014

Andrzejki w wydaniu PnŻ.

Odbyły się w piątek 28.XI.14r o godz 10 -12.00. Miało być spontanicznie i było. Bo że będzie miło - to był pewniak.
Przyszło ok 25 osób chcących się ze sobą " Andrzejkowo" spotkać - każdy coś przyniósł, tak że zrobiło się wystawne przyjęcie przy eleganckim, ładnie jak zwykle ( przez Basię ) udekorowanym stole: były  dania na słono i słodko, wykonane rączkami naszych pań. Danusia upiekła pyszny i piękny tort, którym obdzieliła wszystkich
Potem omówiliśmy bieżące sprawy i problemy z salą na zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz przeprowadziliśmy zabawę w zapamiętywanie  imion ( pomysł Ewy ).
Okazało się, że Tereska przygotowała i poprowadziła( nałożywszy na głowę wieniec  laurowy), z asystą Marysi, dwie wróżby  Andrzejkowe dla nas wszystkich.
Było dużo emocji i zabawy -  w trakcie wróżb Janeczka bawiła nas kawałami.
Przebieg imprezy niech zobrazują zdjęcia:


Czas nam szybko minął i ani się oglądnęłyśmy, gdy do drzwi zaczęły pukać uczennice na angielski. Tak jak sprawnie się bawiłyśmy tak sprawnie posprzątałyśmy po sobie. Chowanie naszych zasobów serwisowo-prowiantowych ułatwiła nam pięknie przeorganizowana przez Ewę i Bogdana nasza szafka nr 15.
Do następnego razu!!!!.

2 komentarze:

 1. Witajcie stowarzyszeniowe słoneczka...
  Piękne Andrzejkowe grono.Same wyglądacie ślicznie, a wraz z uroczystym stołem wyjątkowo uroczyście, nastrojowo i radośnie.Mam nadzieje że wróżby wypadły wyłącznie pomyślnie. Ja też czekam na spełnienie ubiegłorocznej przepięknej wróżby, a gdy się już spełni - oj! będzie się działo... Wszystkiego pomyślnego Wam wszystkim Majka

  OdpowiedzUsuń
 2. Teresko, wyglądasz przecudnie,
  i widać ze wyłącznie dobre masz wróżby dla wszystkich.
  Poproszę także o taką, wyjątkową i magiczną wróżbę dla mnie....
  Buziaczek w podzięce i pa Majka

  OdpowiedzUsuń