sobota, 29 listopada 2014

Zaproszenie na Strefę Seniora

Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych w ramach współorganizowanego Dolnośląskiego Festiwalu Wolontariatu 2014 serdecznie zaprasza do udziału w otwartej Strefie Seniora, która odbędzie się 

6 grudnia 2014 r. we Wrocławiu.
Celem spotkania będzie zaprezentowanie przez seniorów – uczestników projektu „Senior-lokomotywą społeczności” umiejętności zdobytych podczas jego 3 edycji.
Chcemy zaproponować 4 warsztaty tematyczne:
  1. Rękodzieło: warsztaty polegające na robieniu bombek choinkowych ozdabianych kolorowymi wstążeczkami.
  2. Rozćwicz się: warsztaty na których uczestnicy będą ćwiczyć jogę, nauczą się tańca afrykańskiego oraz wezmą udział w turnieju gier planszowych.
  3. Przemyśl-pomyśl: warsztaty poświęcone ćwiczeniu pamięci, na których będą rozwiązywane zagadki i gry logiczne.
  4. Rozśpiewaj się: warsztaty wokalne.
Ponadto dzięki spotkaniu wymienić się doświadczeniami z uczestnikami warsztatów na temat tego co robią w swoich klubach, jak korzystają ze swojej wiedzy i doświadczeń, jak planują działania aby zachęcić obecnych i przyszłych seniorów do włączania się w życie społeczne, a także porozmawiać o ich potrzebach edukacyjnych i społecznych.
Strefa Seniora odbędzie się 
6 grudnia 2014 (sobota)  w godz. 10.00 - 13.00 
w Centrum  SEKTOR 3 i  ZAJEZDNI we Wrocławiu przy ul. Legnickiej 65.  
Udział w zajęciach jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych seniorów. Liczymy na Państwa liczne przybycie i aktywny udział. 

Zgłoszenia na poszczególne warsztaty prosimy przesyłać na adres e-mail: malgorzata.tomaszewicz@rcwip.pl. lub tel. 746 651 111

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz