niedziela, 16 listopada 2014

Magiczny wieczór andrzejkowych zabaw - bawimy się !....


                     ANDRZEJKOWA   SENIORTEKA

Andrzejki to magiczny czas wróżb i hucznych zabaw. W tym roku Seniorzy będą mogli spędzić magiczny wieczór w wyjątkowym miejscu jakim jest kompleks Hali Stulecia.  

 

  SeniorTEKA”

 Jest nową formą aktywności, którą chcemy zaoferować Seniorom. Oczywiście nie zrezygnujemy z organizowanych dotychczas bali, które mają już swoją markę. Jednak od czasu do czasu będziemy przygotowywać nieco luźniejsze formy spotkań tak, by były one dostępne na kieszeń niemalże każdej zainteresowanej osoby - dodaje Karolina Charewicz-Jakubowska Kierownik Centrum Poznawczego Hali Stulecia. Staramy się każde wydarzenie organizować w nowym stylu i w innym charakterze tak, aby nie ulegac schematom i ciągle zaskakiwać naszych gości - podkreśla Dawid Frik, pracownik Centrum Poznawczego Hali Stulecia.

Andrzejkowa SeniorTEKA odbędzie się 25 listopada 2014 r., w godz. 17:00-22:00, bilety w cenie 10 zł / os. dostępne będą od 21 listopada br., w kasie Centrum Poznawczego Hali Stulecia (wejście D3).


 W A Ż N E !   

 Ilość miejsc ograniczona! Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji miejsc! 

 Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: 71/ 347 51 51 oraz na stronie www.centrumpoznawcze.pl Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia ul. Wystawowa 1, Wrocław

 

Andrzejkowa SeniorTEKA jest wydarzeniem organizowanym przez
Centrum Poznawcze Hali Stulecia. Partnerami wydarzenia są:
Wrocławskie Centrum Seniora,
Fundacja Aktywny Senior
oraz Bistro Przepis.

                                                        

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz