czwartek, 5 lutego 2015

Problemy różne miewają oblicza...

Również takie jak poniżej :
lutowy KABEL 
 Kochani Czytelnicy KABLA,
Musimy podzielić się z Wami smutną informacją. Niestety, pomimo usilnych zabiegów i najszczerszych chęci, nie udało nam się doprowadzić do wydania lutowego drukowanego biuletynu. Na wiele rzeczy nie mamy wpływu. Jest nam z tego powodu bardzo przykro. Ale nie poddajemy się! W związku z tym w przyszłym miesiącu będziemy jeszcze prężniej prowadzić nasz portal www.kulturadlaseniora.pl oraz profil facebookowy (www.fb.com/KulturaDlaSeniora). Tam nas szukajcie. My już teraz intensywnie myślimy o marcowym wydaniu i obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby Was nie zawieść!
Koordynator projektu
Agata Pawlińska

 
Takie oficjalne wyjaśnienie zostało zamieszczone na naszej stronie internetowej.
Ponadto tamże jest kalendarz Wydarzeń, gdzie można kliknąć w konkretną datę i uzyskać Informacje nt Wydarzeń w tym dniu we Wrocławiu, chociaż tyle co jest obecnie możliwe to zrobiliśmy, a więc korzystajcie. Aktualnie trwa także odwołanie od negatywnej oceny naszego projektu wydawania Kabla w 2015 roku przez dwie instytucje tj. UM Wrocławia,  i Ministerstwo Pracy i Polityki Socjalnej. O efektach naszych odwołań będziemy informować. Jeśli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co... My Redakcja pracujemy jako Zespół Wolontariuszy, ale już składanie numeru i drukarnia pracują za realne pieniądze. Jako wierni nasi Czytelnicy zasługujecie na tę podstawową informację co niniejszym czynimy dla Was. Łączymy też serdeczne pozdrowienia.
W imieniu Redakcji Kabla - Majka Stanek

2 komentarze:

 1. Kochana nasza mróweczko, dziękujemy za wszystkie informacje, wierszyki i za to, że Cię mamy. Życzę owocnego rozwiązania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki, stokrotne dzięki!
  To bardzo miłe że doceniłaś nasze / i moje też / starania na rzec nas wszystkich...
  Mamy nadzieję na szczęśliwe zakończenie tych problemów o czym dopowiem..
  Buziaczki dla fanów Kabla, pozostałych także pozdrawiam Majka.

  OdpowiedzUsuń