piątek, 27 lutego 2015

Udział stow. PnŻ w projekcie Erasmus Plus.

Wczoraj dostaliśmy propozycję udziału kilku osób z naszego Stowarzyszenia w projekcie Erasmus Plus ( dawny Grundwig), Edukacja Dorosłych - Szkolenia zagraniczne. Liderem projektu jest Umbrella - gdy projekt zostanie wygrany będzie realizowany w okresie VI.15 do VI.16r - będą różne terminy. Szkolenia będą realizowane w 4 obszarach:
                
1. Planowanie i zarządzanie europejskimi projektami edukacyjnymi
2. Umiejętności interpersonalne 
3. Kompetencje w obszarze nauczania dorosłych 
4. Kompetencje językowe 
                                                           W trzech pierwszych obszarach: szkolenia i warsztaty będą prowadzone w języku angielskim - więc język trzeba znać dobrze. Jeśli chodzi o kursy językowe - to wymagana jest komunikatywna znajomość języka angielskiego. Szkolenia/kursy będą 5cio dniowe, realizowane za granicą, projekt finansuje opłatę za kurs/szkolenie, wyżywienie, przejazd i hotel.
Do obowiązków uczestnika należy odbycie szkolenia, udział w przygotowaniu do wyjazdu - w pogadankch organizacyjnych i informacyjnych na temat kraju i wyjazdu a po powrocie złożenie relacji z wyjazdu, podzielenie się z innymi wiedzą i wrażeniami  oraz  udział w zaplanowanych w projekcie cyklicznych spotkaniach  na temat odbytego szkolenia.
Na decyzję jest niewiele czasu: osoby chętne wziąć udział w którymś ze szkoleń proszone są o telefon do mnie ( 692 479 524 ) do niedzieli 1.III.br do godz 22.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz