czwartek, 5 października 2017

Oferty Opery Wrocławskiej...1.)  Poznaj moc tańca z Operą Wrocławską!

Październik to miesiąc, w którym na wielbicieli baletu będzie w Operze Wrocławskiej czekało wiele wydarzeń. Już 6 i 7 października zapraszamy na spektakl baletowy Femme fatale z choreografią Jacka Tyskiego.
Cena biletu 40,- 

2.)    Do 14 października natomiast trwają zapisy do Studia Baletowego, które jeszcze w tym miesiącu rozpocznie działalność w Operze. 
Femme fatale to wieczór baletowy w dwóch częściach, na który składają się El amor brujo Manuela de Falli i Carmen – Suita Rodiona Szczedrina. Choreografię do obu kompozycji ułożył Jacek Tyski, choreograf-rezydent Opery Wrocławskiej. Femme fatale to pierwszy spektakl baletowy Opery Wrocławskiej w tym sezonie. Hiszpańskie rytmy, krwisty odcień czerwieni, żywe emocje to wspólne elementy spektaklu, w którego centrum stoi taniec. Zapraszamy!
Spektakle:
6/10/2017 godz. 19:00
7/10/2017 godz. 19:00

Taniec jest naszą pasją, którą chcemy się dzielić!
Takie motto przyświeca Studiu Baletowemu, które w październiku 2017 rozpocznie działalność w Operze Wrocławskiej. W ofercie znajdują się zajęcia baletowe z tańca klasycznego i charakterystycznego dla wszystkich niezależnie od wieku i umiejętności ruchowych. Opera zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież, osoby dorosłe i seniorów. Podczas zajęć w zorganizowanych grupach wiekowych można poznać tajniki baletu, dowiedzieć się, czym jest słynne "pas", i spróbować wykonać je samodzielnie. Zajęcia w Studiu Baletowym to także okazja do pracy nad sylwetką i prawidłową postawą. To okazja do zadbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych.
Zajęcia prowadzą doświadczeni tancerze, których na co dzień zobaczyć można w spektaklach Opery Wrocławskiej. Zajęcia prowadzone będą także w języku angielskim.
Informacje: pn – pt 10:00 – 14:00

Zamień fitness i siłownię na zwiewność i liryzm tańca!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz