środa, 18 października 2017

Informacja komputerowa.


Szanowni Państwo,

na wstępie chciałbym bardzo podziękować za dotychczasową współpracę oraz wsparcie i rady, jakich udzielali mi Państwo w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Dziękuję także wszystkim, którzy przez ostatnie miesiące uczestniczyli w warsztatach, jakie prowadziłem i inspirowali mnie do dalszej pracy.

We współpracy z Fundacją Aktywny Senior oraz z liderami grupy samokształceniowej Inter-Media będę jako wolontariusz prowadził nieodpłatne szkolenia i warsztaty, które przyjmą nieco inną formę. Będziemy zajmowali się zagadnieniami ważnymi z punktu widzenia Seniora, a tematyka zajęć będzie dyktowana przez samych uczestników. Jednocześnie w dalszym ciągu proponuję pełną gamę odpłatnych usług informatyczno-komputerowych w ramach mojej działalności gospodarczej.

Bardzo chętnie pomogę Państwu w usunięciu wirusów, uporządkowaniu dysków twardych, zajmę się serwisem sprzętu i zapewnię wszelkie potrzebne wsparcie w rozwiązywaniu kłopotów pojawiających się podczas codziennej pracy z komputerem oraz z innymi urządzeniami podłączonymi do komputera.
Regularna konserwacja komputera wykonywana, co kilka miesięcy pozwoli Państwu na komfortową pracę z komputerem, który będzie działał szybko i sprawnie. Dodatkowo dla grona moich ulubionych Seniorów będę zawsze miał preferencyjne ceny za wykonanie moich usług.
Idąc z duchem czasu i dla ułatwienia komunikacji z Seniorami i klientami, postanowiłem uruchomić profil na Facebooku oraz na Google Plus. Serdecznie zapraszamy do polubienia oraz regularnego zaglądania na moje profile. Będę umieszczał tam informacje o swoich działaniach, kursach oraz szkoleniach, jakie prowadzę i będę prowadził.
Już dziś zapraszam na warsztaty samokształceniowe, które odbędą się w dniach 06 oraz 13 listopada (poniedziałek) o godzinie 11:00 w sali komputerowej Wrocławskiego Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 przy ul. Legnickiej 65. Podczas zajęć będziemy poruszać wiele ciekawych i ważnych kwestii związanych z komputerami, smartfonami i bezpiecznym korzystaniem z nowych technologii.

Konrad Postawa - Postawa.eu

tel. 502 286 773
konrad@postawa.eu
www.postawa.eu

Zainteresowanych moją ofertą serdecznie zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Koszty usług serwisowych oraz szkoleń ustalam indywidualnie po rozmowie z klientem.Logo
O mnieOfertaPortfolioBrak komentarzy:

Prześlij komentarz