wtorek, 23 czerwca 2020

Uczymy się tańczyć...


 Dzień dobry Witam serdecznie wszystkich kochających taniec.
Po cudownych tańcach tanga i walca (różne rodzaje) - czas na kolejne.
Następną propozycją na teoretyczne poznanie podstawowych kroczków jest „Cza cza cza” (piszę zgodnie z wymową), a następną propozycją jest „Salsa”. Postarajmy się zobaczyć co to takiego. Oglądnijmy filmiki i już będziemy wiedzieli co nieco w temacie tych i wcześniejszych tańców. Potraktujmy to jako rozrywkę i formę fajnej zabawy i tyle.

1a) Cza cza cza / krok podstawowy 

1b) Cza cza cza / nauka wg Studia Tańca RYTM  2)  Salsa / krok podstswowy w obrocie (3)


Dla osób preferujących np. zwiedzanie, prezentuję obiecany nieco wcześniej temat, mianowicie „najpiękniejsze zamki świata”.  O jeden post wcześniej. Proszę się tylko cofnąć. Staram się dopędzić czas, bo mój komputer też niestety przechodził kwarantannę, stąd ta cisza. Komputer odpoczął, my wszyscy też, ale trzeba też jakoś domknąć rozpoczęte dzieło nauki tańca.
Następna propozycja to będzie taniec towarzyski na fajfach i weselach.

Pozdrawiam Majka

2 komentarze:

  1. Majko! Tańczyć każda może... Ale ćwiczenia czynią Mistrzynię(!); bo nie wiem czy wiesz..? Trzy obiekty są Piękne: Kobieta w Tańcu; Rumak w galopie i Żaglowiec pod pełnymi żaglami..! Pozdrawiam pięknie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie powiedziane...
    Pięknie i ze znawstwem. Dziękuję Czesławie. Wszystkie chciałyśmy coś takiego usłyszeć, koniecznie od faceta! To jest naprawdę miłe, bardzo. Pozdrawiam serdecznie Majka

    OdpowiedzUsuń