czwartek, 2 lipca 2020

Uczymy się tańczyć . . .

Dzień dobry

 

To już nasze (prawie) ostatnie teoretyczne podrygiwanie...
Jeszcze kilka linków do tego co i jak tańczy się na weselach, wielkich wyjściach i na towarzyskich wieczorkach. Zawsze lepiej jest coś wiedzieć niż nie... Dlatego może z lekkim przymrużeniem oka, ale zobaczmy te filmiki, tak właśnie na spokojnie i na luzie. Natrudziłam się dla Was więc proszę. Przecież nie tylko święci garnki lepią, więc do dzieła, my też damy radę! Obiecuję, że o tańcach zamieszczę coś jeszcze, 
ale tylko wtedy gdy znajdę szczególną perełkę.1. Co się tańczy na weselach (podstawowe proste kroczki)
2. Najbardziej proste kroczki (1na 1)
3. Tańcząc Disco Polo - bawisz się super
4. c.d. Disco Polo "Owijaniec" 


Kochani, to się po prostu tańczy w najbardziej eleganckim gronie gości. 
Jest to taniec bardzo prosty, rytmiczny, do tego wesoły i towarzyski,  i tyle...


  
  Oczywiście, że dla tych mniej tańczących, a bardziej zwiedzających świat mam alternatywę, mianowicie: Zamki nad Loarą (patrz post poniżej). I jeszcze coś: zapowiedź kolejnego odcinka "z serii wspomnień jubileuszowych", które muszę jeszcze tylko ostatecznie ogarnąć. Wspomnieniami wkroczymy w 2014 rok. Będzie się działo? Będzie baaaaaaardzo ciekawie, tylko o małą chwilę cierpliwości proszę, bo materiału nazbierało się sporo.

Serdecznie pozdrawiam
Majka

2 komentarze:

  1. Tańczyć każda może... trochę lepiej - może... Aby były efekty Majko - to Taniec musi być pasją! To trzeba mieć we krwi(!); trzeba myśleć o nim i codziennie włączać sobie lekcje taneczne np.www.Izabela dance.com; Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ależ my tak właśnie wszystko będziemy robić.
    Tylko daj nam szansę, Czesławie - OK?
    Pozdrówka Majka

    OdpowiedzUsuń