niedziela, 25 kwietnia 2021

Jest okazja i potrzeba odwzajemnienia się...

Dzień dobry

Jest sprawa do rozwiązania z naszą / Waszą pomocą. Zwraca się do nas nasz zaprzyjaźniony Marek Ferenc (wszyscy znamy Marka F. z Fundacji Aktywny Senior i z projektu Babiego Lata 2010, który dla nas m.innymi organizował), tak więc tym razem p.Marek do nas się zwraca z ogromną prośbą o wypełnienie dla potrzeb kolejnego ciekawego, senioralnego projektu - Ankiet -  na podstawie których, ten nowy projekt byłby realizowany.

 

Obecnie powinniśmy się zmobilizować i po części zrewanżować za to co wtedy dobrego zrobiono dla nas. Ja już taką ankietę wypełniłam, nawet zaprosiłam do siebie panią sąsiadkę i też jej pomogłam i wysłałam. Ale, potrzeba jest dużo większa, stąd prośba do nas wszystkich. Postarajmy się pomóc, bo w tym także jest nasz interes. Może także skorzystamy z nowego projektu? A oto treść prośby Marka:

.........................................................................................

Maja,

w nawiązaniu do naszej dzisiejszej rozmowy telefonicznej proszę spróbuj uaktywnić koleżanki i starsze osoby do wypełnienia poniższej ankiety.

Fundacja Aktywny Senior przygotowała ankietę informacyjną dla Seniorów dotyczącą ewentualnych zmian jakie zaszły i zachodzą w komunikacji pomiędzy sobą i z otoczeniem. Wciąż mowa o Seniorach. Wyniki ankiety przekażemy Gminie Wrocław i Wrocławskiemu Centrum Rozwoju Społecznego w celu poinformowania i ewentualnego wykorzystania w programach czy ogłaszanych konkursów (również dla nas). Ankieta jest anonimowa i przygotowana w dwóch wersjach elektronicznej i papierowej i jest dostępna na stronie Fundacji http://f-as.pl/ .

(Jeśli będzie potrzeba wydrukowania jej na papierze to mogę to przygotować, dostarczyć i odebrać wypełnione ankiety we wskazanym miejscu.)

Z wyrazami szacunku Marek Ferenc

PS. 10 lat Fundacji  http://f-as.pl/10-lat-fundacji/


Fundacja Aktywny Senior

54-206 Wrocław tel. 605 257 600

ul. Legnicka 65 www.f-as.pl

 

.............................................................................

 

 Drogie Koleżanki i drodzy Koledzy, wejście na stronę Ankiety jest dość proste i Ankieta też da się wypełnić, a dla Fundacji to bardzo duża sprawa. Kochani, zróbmy wszystko co tylko się da w tej sprawie, bardzo o to proszę. Czesławie Ciebie także zapraszam. Gdy byłyby jakieś wątpliwości czy pytania - pytajcie w komentarzach, odpowiem natychmiast. Moc serdeczności dla Was Majka

 9 komentarzy:

 1. Wypełniałam już tą ankietę - była na Newsletterze Sektora 3.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super!
  Dzięki Basiu, mówił Marek ze skierował prośbę do nas do stowarzyszenia, ale że nikt się nie odezwał i dlatego potem napisał z prośbą do mnie. Więc wytłumaczyłam, że my mamy zmieniony adres siedziby itd... i mogło pismo nie dojść, albo dojdzie później...
  Czytał nasz komunikat tu na blogu i ucieszył się. Ile się da - tyle pomożemy. Pozdrawiam serdecznie Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. Siedzibę mamy bez zmian w Sektorze 3. Zmienił się jedynie adres do korespondencji, bo Sektor 3 od początku roku wymówił nam usługę odbioru korespondencji. Myślę, że Marek miał na myśli korespondencję mailową. Ale nie dostałam maila od niego na adres stowarzyszenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro Marek zaczął rozmowę od tego właśnie, to ja uznałam, że z jakichś powodów tamta korespondencja do Ciebie nie dotarła. I na pytanie czy pomożemy, odrzekłam jednoznacznie i jednogłośnie tylko, ale kreatywnie, że tak! POMOŻEMY!
   Basiu, chyba to już nie ma znaczenia kto? ważne że jako my jako stowarzyszenie zareagowaliśmy na prośbę, prawda?
   Miłego weekendu Majka
   ps
   Dzięki za wyjaśnienie, pewnie Marek to przeczyta i też będzie wiedział to samo co my.

   Usuń
  2. Majko! Strona z ankietą jest niezabezpieczona(!). Sorry! ale na takie strony nie wchodzę... Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  3. To jest Czesławie co najmniej dziwne....
   Ankieta i planowany projekt był robiony przy udziale naszego Konrada Postawy. Czyżbyś wiedział o czymś więcej niż Konrad?. Napisz to a ja poproszę aby Konrad odczytał o co Tobie chodzi. Bo ja szczerze mówiąc sama ? nie wiem? Będę zatem czekać, do miłego ms

   Usuń
  4. Poprosiłam Konrada Postawę o pomoc w odpowiedzi na Czesława dziwny komentarz. A oto i odpowiedź - patrz poniżej. Pozdrawiam wszystkich czytających, a jest nas ok 70 osób -
   Majka

   Usuń
 4. Strona www.f-as.pl nie jest niebezpieczna, ma Firewall i zabezpieczenie przeciw Malware oraz atakami DDoS. Sam serwer również ma zabezpieczenia w postaci kluczy szyfrujących sesje. Tylko nie ma włączonego certyfikatu SSL, co nie jest konieczne w naszym przypadku. Nie mamy tam systemu logowania, nie zbieramy danych poufnych i nie prowadzimy sklepu ani innej działalności wymagającej obrotu gotówką. Natomiast jeśli ma Pan wolne 800 zł i chciałby kupić dla nas certyfikat na rok to jesteśmy otwarci na takie propozycje.

  Sama ankieta jest obsługiwana przez Google i tam już są wszystkie możliwe zabezpieczenia, szyfrowanie i certyfikaty. Zresztą to już nie my odpowiadamy za to jak Google zabezpiecza swoje strony i serwery.

  OdpowiedzUsuń
 5. Konradzie Wspaniały
  Dziękujemy, że jednoznacznie wyjaśniłeś problem Czesławowi. My także już wiemy to co dla nas ważne. Miłej "majówki" majka

  OdpowiedzUsuń