niedziela, 14 grudnia 2014

Barbórka 12.XII.14r z mojego aparatu.


Dałam zdjęcie laleczek Barbórkowych i zdjęcie stołu z obu stron. Reszta zdjęć w: Czytaj więcej. Jest jeszcze parę ładnych zdjęć solenizantek, ale zamieszczę je później - po rozstrzygnięciu konkursu. Zdjęcia mogłyby zepsuć zabawę-zgadywankę.
Dziękuję ! bardzo Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że Barbórka miała niepowtarzalny przebieg i nastrój: Ewie za wykonanie lizakowych laleczek - Baś, pyszny tort orzechowy, tekst o imieniu Barbara oraz czuwanie nad całością, Grupie Teatrzykowej i Asi, które przygotowały ( po raz kolejny! )  i wygłosiły dedykowane każdej Basi specjalne wierszowane życzenia, autorstwa Liliany, Lidii za rymowankę i ozdoby na stół dla każdego, Zdzisi za nocne pieczenie ozdobnych pierniczków też dla każdego oraz za kwiaty, dobre nastroje i serdeczność. Do zobaczenia na Opłatku z PnŻ!.
2 komentarze:

  1. Basia - dzięki serdeczne...
    już się bałam ze się wyda, kto jest kto - z fotek grupowych Barbórek...
    Też mam inne dobre zdjęcia ale to będzie werdykt poprawności odpowiedzi dla uczestników w naszym konkursie. Wszystkie zdjęcia są cudną pamiątką i dowodem świetnej zabawy w naszej grupie. Dziękujemy Wam Barbary - i pa Majka

    OdpowiedzUsuń