środa, 3 grudnia 2014

ŻYCZENIA...ŻYCZENIA....

WSZYSTKIM NASZYM " POMYSŁowym " BASIOM, BASIEŃKOM, BARBAROM, Z OKAZJI IMIENIN WIELE SERDECZNOŚCI DZIŚ PRZESYŁAMY I OBOWIĄZKOWO NA SPOTKANIE BARBÓRKOWE 12 GRUDNIA TEGO ROKU Z A P R A S Z A M Y !!!!!!!!!!!! Spotkanie w Sektorze 3 w piątek 12.XII.2014r w godz.10 do 12. O uświetnienie spotkania zadba J.Z. ze swoją silną grupą, a o małe, smaczne "co-nieco" E.S. i koleżanki nie-Barbórki :) Serdecznie Wszystkich zapraszamy !!!!!

4 komentarze:

 1. Basie nasze Kochane! Wszystkiego Najlepszego w Dniu Waszego Imienia! Szczęścia, Zdrówka, Pomyślności i Miłości!...i niech się spełni! Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Wszystkiego najlepszego dla dziewczyn o tak pięknym imieniu B A R B A R A ,dużo wspaniałych prezentów ,uśmiechu w życiu prywatnym( bo zawodowe już jest za nami),a najważniejsze to Łask Bożych na każdy dzień naszego życia przesyła , ta jedna osoba co nosi to wspaniałe imię .Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu,
   od Ciebie zacznę, za ogromną dbałość o inne też Barbórki - słowa uznania i podziękowania, za aktywność na blogu duża buźka..
   A wszystkim Barbarom cudownego świętowania, szczęścia i kochania, wiele kwiatów i serdeczności i kochających gości. pozdrowienia i do zobaczenia Majka

   Usuń
 3. Dołączam się do życzeń dla wszystkich Basieniek. Ela

  OdpowiedzUsuń