niedziela, 14 grudnia 2014

Świętowaliśmy, zobaczcie tylko jak...

Jak się bawić - to się bawić!

12 grudnia 2014 r., świętowaliśmy imieniny Barbary, a w naszym gronie okazało się szczęśliwie że mamy pięć Koleżanek o tym pięknym imieniu. Solenizantki wyglądały ślicznie i bardzo szykownie, a podczas naszych serdecznych życzeń i obowiązkowego 100 LAT – rozkwitły nam do reszty…. Bardzo nam się to świętowanie udało. 
  
Największą atrakcją okazały się artystycznie wykonane przez Ewę upominki - podobizny charakteryzujące poszczególne solenizantki. Buźki - to lizaki, oprawione w najbardziej charakterystyczne cechy dla osobowości naszych dostojnych solenizantek.

Było głośno i radośnie, było słodko i przepysznie, było bardzo, bardzo sympatycznie. Zrobiłam fotki podobiznom i ogłaszam konkurs !... kto bezbłędnie rozpozna która podobizna tj Nr - którą solenizantkę (imię z nazwiskiem) reprezentuje, ma prawo do wyjątkowej nagrody niespodzianki (!). 
Nr 1)

W konkursie nie biorą udziału Koleżanki, które uczestniczyły w imprezie. Nie wolno też podpowiadać! Trafne odpowiedzi zamieszczamy wyłącznie w komentarzach pod ogłoszeniem..! 

U w a g a - podobizny są ponumerowane:1- 5, a numeracja jest oczywiście przypadkowa...

Nr 2.)


                      Nr 3.)
Nr 4.)
Nr 5.)
I co Wy na to? prawda że świetne? no więc do dzieła, tj do zabawy, zgadujcie kochani, zobaczymy jak ( i czy jeszcze!..) działa nasza wyjątkowa wyobraźnia. Spodziewamy się przy tej okazji niezłej zabawy i wiele spontanicznej radości, bo o to przecież chodzi, prawda? Konkurs  wygaśnie tuż przed Sylwestrem. Wyniki ogłoszone zostaną na blogu, werdykt będzie bardzo sprawiedliwy. Fotki z całości imprezy zamieści Basia. Pozdrawiam serdecznie - Majka.

5 komentarzy:

 1. Powinnam dodać jeszcze,
  aby przyszłe solenizantki już dziś zaczęły pracować na swój przyszły image!
  Komisja UE, pilnie nas obserwuje, tak aby uchwycić "to coś". Czyż nie jest to cudne? i jak mobilizuje. Tak więc Koleżanki - pierś do przodu i ... cała naprzód, będzie się działo, pa MS

  OdpowiedzUsuń
 2. Moje kochane koleżanki,brak słów.
  Jesteście wspaniałe.
  Macie tyle wspaniałych pomysłów.
  Dzięki za wszystko.
  Trzymam kciuki za konkurs.
  Może od poniedziałku Majka będziemy udzielac podpowiedzi,co Ty na to?
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ani się waż... ani w żaden inny dzień, pamiętaj...
  Baśko, bardzo Cię kocham, ale podpowiadać? ani się waż. Wygrana musi być prawdziwa, oczywista, jednoznaczna, więc potrzeba się zastanowić... bo Oskar jest w zasięgu każdego uczestnika!. Wiem że dacie radę dziewczyny, tylko pomyślcie, dobrze wszystko wyważcie, i odważnie...Zapraszam serdecznie. A Tobie Baśko - musiałam udzielić tego upomnienia, teraz dopiero jestem spokojna. I wszystkim buziaczek - pa Majka

  OdpowiedzUsuń
 4. bez buziaczek... szkoda, że Basieńki nie widnieją na zdjęciu.
  Według mnie, to okres "konkursu" zbyt długi.
  Od piątku nakładają się zdjęcia - wigilia- Ewy,
  toć chyba Basieńki zginęły
  a tak swoją drogą - kto ustalał termin konkursu?
  Jestem ciemna..proszę o wyjaśnienie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ..przepraszam ze czekasz, ale zajęta jestem chorą wnuczką.
   A zdjęcia? bez zbędnej dyskusji zamieść je Joanno, dbałość o solenizantki jest absolutnie nadrzędna! Naszą zabawę konkursową uważam za bardzo udaną, ale to wciąż jest tylko zabawa - a mistrzostwa świata. I jeszcze coś, moje buziaczki są i będą kierowane do osób szczególnie życzliwych, więc nie bierz ich osobiście. Pozdrawiam MS

   Usuń