wtorek, 21 lipca 2015

Konsultacje komputerowe - warto skorzystać.

Bezpłatne konsultacje komputerowe dla Seniorów z Latarnikiem Polski Cyfrowej Najbliższe terminy: 22.07. (środa) i 29.07. (środa) - godz. 12.00 - 14.00.

Miejsce: Wrocławskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3; ul. Legnicka 65; sala komputerowa (I piętro)

Wstęp wolny - nie obowiązują zapisy!

3 komentarze:

 1. To jedna z najlepszych ofert w tym zakresie...
  Dzięki Basia za nią, przyznam że na taką czekałam wiele miesięcy, i mam nadzieję że spełni oczekiwania wielu. Myśląc o sobie niestety nie zdążę we wskazanych terminach. Czy będą następne terminy? To ważne pytanie. Bardzo jestem zainteresowana. Pozdrawiam Majka

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam
  Majka a Ty gdzie się podziewasz ,bo tylko ostatnio Ciebie widzę na "komentarzach" ,pozdrowienia i buziaczki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Halo Basiu,
   Byłam blisko m-c na Mazurach z bazą na Mazowszu. Atrakcji było mnóstwo, ale się skończyły i wróciłam do naszego kochanego Wrocka. I wiem na pewno że "tu jest moje miejsce, tu jest mój ciasny ale własny dom...." Tu mam rodzinę i Was kochani, i to jest dla mnie najbardziej krzepiące. Na urlopie odzywałam się gdy tylko miałam życzliwie udostępniony komp. Ale pamiętałam o wszystkich absolutnie. Moi znajomi orzekli z zazdrością że mnie to dobrze skoro mam tylu przyjaciół. I to jest PRAWDA najpiękniejsza. Dzięki Basiu za pozdrowienia. Wzajemnie dla Ciebie i dla wszystkich czytających nasze komentarze. Duża buźka i pa Majka.
   ps.
   miło, gdy ktoś zapyta nas gdzie jesteśmy, a my coś opowiemy o sobie...
   wtedy ma się dobre wrażenie grupy przyjaznej sobie i jakoś ze sobą faktycznie związanej... Prawda?

   Usuń