czwartek, 23 lipca 2015

Witam
To znowu JA  i chciałabym przekazać wszystkim solenizantkom  ,które noszą tak piękne imię KRYSTYNA,  wszystkiego najlepszego dużo zdrówka ,i wszystkiego naj od Barbary ,miłe solenizantki bawcie się dobrze a nawet bardzo dobrze niech inni Wam zazdroszczą Pozdrawiam .

5 komentarzy:

 1. Bardzo miło że pamiętasz Basiu o naszych Koleżankach i Kolegach.
  Dołączyć chciałabym swoje serdeczne, najserdeczniejsze życzenia wszystkim Solenizantkom o pięknym imieniu Krystyna.Niechaj gwiazdka pomyślności święci Wam zawsze, codziennie i niezmiennie szczęśliwie. Wszystkiego dobrego - Majka
  ......................................................................................................................

  ...a odpowiadając Basiu na Twoje poprzednio zadane pytanie...

  Halo Basiu,
  Byłam blisko m-c na Mazurach z bazą na Mazowszu. Atrakcji było mnóstwo, ale się skończyły i wróciłam do naszego kochanego Wrocka. I wiem na pewno że "tu jest moje miejsce, tu jest mój ciasny ale własny dom...." Tu mam rodzinę i Was kochani, i to jest dla mnie najbardziej krzepiące. Na urlopie odzywałam się gdy tylko miałam życzliwie udostępniony komp. Ale pamiętałam o wszystkich absolutnie. Moi znajomi orzekli z zazdrością - że mnie to dobrze skoro mam tylu przyjaciół. I to jest PRAWDA najpiękniejsza. Dzięki Basiu za pozdrowienia. Wzajemnie dla Ciebie i dla wszystkich czytających nasze komentarze.
  Duża buźka i pa Majka.
  ps.
  miło, gdy ktoś zapyta nas gdzie jesteśmy, a my coś opowiemy o sobie...
  wtedy ma się dobre wrażenie grupy przyjaznej sobie i jakoś ze sobą faktycznie związanej... Prawda?


  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...miał być piękny bukiet Solenizantkom, a zrobiło się coś dziwnego. Przepraszam, poproszę p.Maćka o pomoc - MS

   Usuń
 3. <...niech inni Wam zazdroszczą ...> Barbaro zauważyłam , że często używasz takiego sformułowania a powinnaś raczej się cieszyć tak jak inni że koleżanki bardzo dobrze się bawią. Krysie wszystkiego najlepszego, bawcie się wspaniale i bądźcie szczęśliwe realizując swoje marzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Alu Alicjo cieszę się bardzo .,że czytasz moje życzenia i je komentujesz ,pozdrawiam .

  OdpowiedzUsuń