wtorek, 27 września 2016

PROPOZYCJA NA WEEKEND.

Klik w obrazek żeby powiększyć!

Dancing Międzypokoleniowy " Si, Senor ", 30.IX.br , godz. 18-22, UFF, ul. PL.Nankiera 2, po raz drugi we Wrocławiu! . Wstęp wolny.
 
Po sukcesach Dancingu w klubie Odra-Pany, który był before party Festivalu Nowe Horyzonty, Dancing wraca do Wrocławia!
 
Tym razem na zakończenie Festiwalu Filmowego Si, Señor, który 
od 27 do 29.09 zagości w Kinie Nowe Horyzonty.

Widzimy się razem z Waszymi dziadkami w kinie i na parkiecie!

Zagrają:
Dj Janeczka /Senior Djs Academy/
Dj Roman /Senior Djs Academy/
Dj Daddy Vit

Ideą Dancingu jest przełamywanie stereotypów związanych z postrzeganiem starości, walka z wykluczeniem społecznym ze względu na wiek, łączenie pokoleń, Dancing uczy tolerancji i odwagi życiowej, inspiruje do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.
Paulina Braun, pomysłodawczyni i organizatorka Dancingu Międzypokoleniowego, prowadzi start up w ramach działań Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości w Warszawie.
Bazowym działaniem jest organizacja eventów tanecznych. Imprezy odbywają się w modnych, młodzieżowych klubach, do których osoby starsze nie przychodzą i ich nie znają. Wydarzenia prowadzą didżeje seniorzy, didżeje młodego pokolenia, raperzy. Na dancefloorze tańczą seniorzy i młodzi.
Dancing rozkręcał imprezy w najlepszych warszawskich klubach, m.in. BAL, MIŁOŚĆ, Cafe Kulturalna, Temat Rzeka, Pomost 511, BarKa, Klub 55, Lake Park Wilanów. Pojawił się również w Sopocie, w Zatoce Sztuki Beach Club, w Teatrze Kochanowskiego w Opolu oraz na festiwalach Planete Doc Fim Festival w Warszawie, OFF Festival w Katowicach oraz oraz we Wrocławiu jako before party Festivalu Nowe Horyzonty.

Fanpage Dancingu Międzypokoleniowego:

Dancing we Wrocławiu - wydarzenie:

Gazeta wyborcza  o pierwszym Dancingu we Wrocławiu:


Pozdrawiam,

Paulina Braun
tel. 507291154

1 komentarz: