poniedziałek, 19 września 2016

Zaproszenie.

Do Teatru ARKA ( ul. Mennicza 3 ) na spektakl Shirley Valentine ( w wykonaniu aktorów teatru ) w dniu  24 i 30 września  o godz.19.00. Cena biletów 20 zł ( dla seniorów ).
 O SPEKTAKLU:
W rozmowach z kuchenną ścianą Shirley Valentine spogląda wstecz tylko po to, aby uświadomić sobie utracone marzenia. Kiedyś buntowniczka z odważnymi planami a dziś prawie perfekcyjna „pani domu”: troskliwa żona i matka – w monotonnym życiu domowej kury próbuje odnaleźć własne uczucia, emocje i … siebie. Kiedy przekorny los daruje jej niespodziewanie wakacyjny pobyt w Grecji, Shirley Valentine postanawia poszukać swojego szczęścia w słonecznych piaskach Hellady. Czy czeka ono właśnie tam? Odpowiedź znajdziecie Państwo właśnie w nowym spektaklu Teatru Arka.
Na udział w komedii Willego Russella pozwalają sobie tylko wyjątkowe aktorki: w Świecie Ellen Burstyn, w 1989 roku w USA powstał nawet film z Pauline Collins, w Polsce Krystyna Janda a we Wrocławiu Renata Jasińska.
Nasz spektakl jest prezentem dla publiczności Arki, czekającej na ciepłą i wzruszającą komedię w naszym repertuarze. To frekwencyjny przebój, wystawiany już setki razy na największych scenach teatralnych świata. We Wrocławiu, jako spektakl repertuarowy, po raz pierwszy – właśnie w Arce.
Na spektakl zapraszamy tylko widzów dorosłych.
TEATR ARKA, ul. Mennicza 3, 50-057 Wrocław, Tel. 71-738-24-29, 71–723-78-03, e-mail: teatr@teatrarka.pl  1  /  2

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz