poniedziałek, 29 maja 2017

Relacja z Walnego Zebrania.

WALNE ZEBRANIE STOWARZYSZENIA POMYSŁ NA ŻYCIE odbyło się 25.V.17r ( czwartek) o godz. 16.30 w Sektorze 3. W tym roku miało charakter sprawozdawczo wyborczy. Skończyła się druga trzyletetnia kadencja Zarządu i Komisji Rewizjnej. Była dobra frekwencja: na 61 osób upoważnionych do głosowania stawiło się 42osoby - brawo!.

Walne rozpoczęliśmy od wspomnienia zmarłej w styczniu 17r naszej koleżanki Lidii Hory, członkini i uczestniczki Grupy Teatrzykowej. Przypomnieliśmy jej wiersze i odśpiewaliśmy hymn Stowarzyszenia, jej autorstwa.

Po części oficjalnej, czyli zatwierdzeniu sprawozdań merytorycznego z działaloności i finansowego za 2016r dokonaliśmy wyboru władz Stowarzyszenia. W skład władz 3ciej kadencji weszły osoby z 2giej kadencji.
Zarząd to : B.Sendal-prezes, E.Siedlecka-wice prezes, M.Stanek-sekretarz i T.Wojtych-skarbnik.  Komisja Reweizyjna: J.Zaremba-przewodnicząca oraz K.Stemler Korczak, K. Biernaczyk i M.Filipek-członkinie.
W tym roku uhonorowaliśmy naszych wolontariuszy, którzy w 2016r prowadzili  zajęcia bądź je organizowali:
Zdzisię Ochman
Dankę Minowską
Basię Drejer
Asię Zarembę
Krysię i Jana Kowalskich
oraz Elę Koszałkę, która nie mogła być na Walnym i Lilianę Król, która musiała wyjść wcześniej -  dlatego nie ma ich na zdjęciach. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom bardzo!.
Po zebraniu, wiele osób spieszyło się do domów aby przygotować się do wyjazdu integracyjnego następnego dnia rano do Lądku Zdroju.
Zdjęcia: Wojtek Rupnowski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz