czwartek, 1 czerwca 2017

Wyjazd integracyjny Lądek Zdrój 26-28.V.17r - jak było?.

I dzień - po przyjeździe ( z przygodami )  i zakwaterowaniu się  w poniemieckiej agroturystyce- wycieczka: zwiedzanie zabytków Lądka Zdroju i Parku Zdrojowego z przewodniczką Danusią Minowską ( było nas 14 osób ) a wieczorem grill:
II dzień ( główny ) : Wycieczka w góry- pod przewodnictwem Danusi, zdobycie szczytu skalnego TROJAN i SKALNEGO MURU  ( ok. 760 m )  i zejście przez Skalną Bramę w dół do Źródełka Św. Jadwigi i zwiedzenie Arboretum.Wieczorem biesiadowanie i obchody zaległych imienin Asi z Gospodarzami: 
III dzień:  to dzień końca  wycieczki i wyjazdy:  ok 12 i 15tej komunikacją miejską i ok 16tej samochodem. Niektórzy z nas zrobili wycieczkę do 3 cudownych krzyży, gdzie można było podziwiać panoramę Lądka Zdroju.
Pogoda cały czas nam dopisywała. Wycieczkę tradycyjnie zorganizowała Asia Zaremba. Następny wyjazd integracyjny prawdopodobnie we wrześniu 17r:   DO ZOBACZENIA!.

1 komentarz:

  1. Piękne zdjęcia...
    Piękna wycieczka i cudowne wspomnienia po niej. Zachęcamy tych co jeszcze nie czują się zintegrowani od udziału w kolejnych. Kochani, tak nam jest wspaniale, że zobaczcie tylko jakiego nabieramy przyśpieszenia. Już we wrześniu znów gdzieś jedziemy. Nie ważne gdzie - byle razem. Dobrze nam i co tu jeszcze dodawać? Dzięki kochani za to, że byliście z nami w Lądku, tym co nie mogli tym razem zapewne będą następnym razem, prawda? I za to, że zawsze na Was można liczyć. Pozdrawiam serdecznie. Do następnego spotkania Majka.

    OdpowiedzUsuń