środa, 15 listopada 2017

Przemyślmy to, bo jeśli nie my - to kto?Dzień Dobry.
Nazywam się Małgorzata Czyżewska. Poszukuję osób chętnych do udzielenia wywiadu związanego z uczestnictwem w kulturze w czasach PRL-u. Projekt jest realizowany przez Instytut Slawistyki Polskiej Akademii Nauk a kierownikiem projektu jest Prof. Wojciech Burszta. Sam projekt ma na celu rekonstrukcję obrazu kultury popularnej czasów PRL-u w pamięci osób w niej uczestniczących.
 Pytania związane są z tym, czego się słuchało, co oglądało, jakie miejsca się odwiedzało, co robiło w wolnym czasie. Tak więc temat wywiadu lekki i przyjemny, osobie udzielającej wywiad może przywrócić miłe i ciekawe wspomnienia z lat młodości. Sam wywiad powinien zająć około godziny (w zależności od osoby udzielającej wywiadu). Docelowo wywiad powinien odbyś się w domu osoby udzielającej wywiadu, jesli jednak z jakichkolwie względów taka osoba preferowałaby inne miejsce wywiad oczywiście może być przeprowadzony gdzie indziej. 
Do udzielenia wywiadów poszukuję możliwie zróżnicowanej grupy 10 rozmówców - zarówno pod względem wieku (jednak preferowane osoby które świadomie uczestniczyły w kulturze, tj od około 50 roku życia), płci, jak i wykształcenia czy zawodu. Wywiady chciałabym zrealizować w listopadzie.
Jeśli więc znasz kogoś kto chciałby opowiedzieć o tym jak się bawił na Festiwalach w Opolu, tańczył na wieczorkach w Ośrodkach Wypoczynkowych, poszukiwał płyt na pocztówkach, chodził do barów kawowych lub robił cokolwiek innego w czasach PRL-u proszę skontaktuj się ze mną na adres mailowy margaritaczyzewska@gmail.com lub tel
609 585 783 /korekta błędnie podanego pierwotnie nru tel./  (mieszkam w miejscu gdzie jest słaby zasięg, ale po wiadomości sms oddzwonię najszybciej jak to będzie możliwe )

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc w znalezieniu rozmówców!
Gorąco pozdrawiam, przepraszam za błąd w n-rze telefonu.
Małgorzata Czyżewska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz