wtorek, 16 stycznia 2018

Oferta z Teatru Polskiego.

Szanowni Państwo, 

zachęcamy do skorzystania z oferty rabatowej. Tym razem proponujemy spektakl CHORY Z UROJENIA w reż. Janusza Wiśniewskiego. Przedstawienie  nawiązujący w swej stylistyce do tradycji teatru plastycznego, jest to niewątpliwie tytuł godny polecenie każdemu ze względu na uniwersalne wartości poruszane w spektaklu. 


CENA BILETU: 5zł 
TERMINY: 27/28 STYCZNIA 2018, Scena im. J. Grzegorzewskiego.

Wiśniewski proponuje wyrazistą wizję teatru i konsekwentnie ją rozwija od lat 80. poprzedniego wieku. Postacie i aktorzy tego spektaklu to tylko na pozór marionetki. W ich ruchu, słowie, gestach odnajdujemy cierpienie, strach i ból istnienia. Wielu widzów odnajduje różne nawiązania lub skojarzenia z innymi wybitnymi artystami. Są tacy, którzy widzą na scenie teatru Tadeusza Kantora, inni dostrzegają wizyjne sceny z filmów Federica Felliniego, a jeszcze inni odnajdują obrazy żywe w kinie Wojciecha Hasa. Tak czy inaczej przebogata paleta. Poruszające przedstawienie wybitnego artysty – laureata przyznawanego w Londynie operowego Oscara.

Bilety należy zarezerwować telefonicznie pod numerami: 71 316 07 78, 71 316 07 75, 71 316 07 77 . Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 – 17:00. 
Przypominamy, iż w dniu spektaklu nie ma możliwości zarezerwowania tańszych biletów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz