środa, 27 czerwca 2018

Propozycja.

 Wrocław. Bezpłatny pokaz filmu "Modlitwy za Bobby'ego" w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Oblicza Różnorodności"

Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE i Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych zapraszają na III Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Oblicza Różnorodności" organizowanego w ramach projektu "Wrocław - wielokulturowe miasto spotkań" dofinansowanego ze środków Gminy Wrocław w ramach Programu "Mikrogranty".
DKF "Oblicza Różnorodności" to 6 spotkań, podczas których zaprezentowane zostaną filmy fabularne dotykające różnych aspektów uprzedzeń i dyskryminacji. Po filmie odbędzie się dyskusja na temat poruszony w filmie. Wstęp na wszystkie wydarzenia w ramach projektu jest bezpłatny.

Modlitwy za Bobby'ego:
"Bobby został wychowany przez konserwatywną chrześcijańską matkę, która wpajała synowi od dziecka nauki Kościoła Prezbiteriańskiego. Ostatnio chłopiec zaczął mieć poważne wątpliwości co do swojej orientacji seksualnej, z którymi podzielił się z bratem. Nietypowa informacja szybko się rozeszła i zaraz wszyscy członkowie rodziny wiedzieli, z jakim problemem zmaga się Bobby. Kiedy ojciec i rodzeństwo postanowili wspierać chłopaka, matka uważała, że ten popełnia grzech i zachęca go do zmiany, zapewniając że Kościół mu z pewnością pomoże."
Opis: filmweb.pl

Projekcja filmu odbędzie się 4 lipca 2018 r. we Wrocławskim Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych SEKTOR 3 przy ul. Legnickiej 65. Start seansu o godz. 17.00.

WSTĘP WOLNY!

1 komentarz:

  1. Mamy nadzieję, że będzie to dłuższa akcja z tej aktywności filmowej, a nie tylko sporadyczny "incydent". Kiedyś taki Klub Dyskusyjny przy sektorze3 cieszył się dużym powodzeniem i miał niewątpliwych fanów. Obecnie spodziewamy się, że może być podobnie, dlatego dziękujemy, gratulacje za pomysł i życzymy powodzenia. Do zobaczenia na seansie - Majka

    OdpowiedzUsuń