sobota, 24 października 2020

Kolejne internetowe odcinki instruktażu Konrada Postawy...

 Dzień dobry kochani
 

Konsekwentnie prezentuję następne odcinki komputerowego instruktażu Konrada. Osobiście uważam, że każda kolejna lekcja jest ciekawsza i bogatsza w temacie. A jako że od przybytku głowa nie boli, dajcie sobie szansę skorzystania z wszystkich "nowości". Nie powiemy wtedy, że tego nie było na lekcjach. Zatem poznajmy je w kolejności, zaczynając od tej lekcji gdzie skończyłam przed wyjazdem do sanatorium (3) obecnie zaczynamy od czwartej:

Odcinek 4.)

Odcinek 5.) 

Odcinek 6.)

Elementarz cyfrowy 

to przystępna forma odświeżenia wiadomości znanych lub douczenia się tego czego nie znamy. Serdecznie polecam. Odcinków na tym etapie jest 10. Kolejne odcinki (coraz ciekawsze!) w następnym tygodniu.

Pozdrawiam Majka


2 komentarze:

 1. Serdeczne dzięki Majeczko!Bardzo brakowało mi Twoich wpisów; wierszy,przemyśleń a także mobilizacji. Cieszę się że już jesteś.Renata.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaka kochana...
   Dziękuję Renia że zauważyłaś. Jest powoli - ale do przodu, więc wracam i różne cudeńka też wrócą wraz z nami.
   Każdy człowiek potrzebuje uwagi. Chory - najbardziej i straszno, i przykro jest, gdy tejże uwagi brak ze strony drugiego człowieka. Wiem coś o tym z autopsji. Ja nie zostawię nikogo, to mogę obiecać. Więc do przodu i niech się dzieje...
   Pozdrawiam serdecznie Majka

   Usuń