sobota, 31 października 2020

Ekstra nagroda dla nas samych...

 Dzień dobry Kochani

 

 

 

 

 

 

Niespodzianką dla nas dzisiaj są nagrody, na które MY (!) zasługujemy najbardziej. Dlatego też przystępujemy od razu do rzeczy. Na początek relaksacja na stres, lęk i niepokój:

1. Relaksacja Jacobsona  


 

 

 

 

 

 

Uspokojeni i wyciszeni możemy zwiedzić Muzeum w Pałacu Królewskim w Warszawie z niezwykłymi przewodnikami, którzy oprowadzali nas wirtualnie zwiedzających w "noc muzeum" i przybliżyli wiele takich ciekawostek, o których może nie wszyscy wiedzieliśmy? Zobaczmy to:

2. Muzeum po królewsku 


 

 

 

 

 

 

Na zakończenie posłuchajmy uzdrawiającej, wyciszającej muzykoterapii, która mnie osobiście przeniosła w absolutnie senne marzenia. Zafundujmy sobie takie własne domowe "spa" i odetchnijmy z ulgą. Zasługujemy na wszystko co najlepsze, tak więc polecam serdecznie dla każdego coś miłego.

3. Muzykoterapia 

 

 

 

Raz przesłuchajmy wszystko w całości (klik w 1.) 2.) 3.)), a potem wg życzenia ustawiajmy sobie to, co nam się najbardziej podoba. Dobrego relaksu. Pozdrawiam serdecznie - Majka

2 komentarze:

 1. Przepraszam,
  sprawdziłam teraz i dwa z trzech linki nie zadziałały. Muszę to skorygować i dlatego proszę o chwilkę cierpliwości...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wreszcie...
  Udało się, choć trochę to trwało. Nie miałam czegoś tam (zezwolenia?) na ściąganie ot tak sobie, i musiałam ciut powalczyć. Pewnie tamta muzykoterapia była autorska i coś mi przyblokowało.
  Już jest OK. Miłego słuchania i pa majka

  OdpowiedzUsuń