poniedziałek, 9 listopada 2020

Dwa ostatnie odcinki Elementarza Cyfrowego prowadzonego przez Konrada P.

Dzień dobry


 

 

 

 

 

 

Przedstawiam dwa ostatnie odcinki Elementarza Cyfrowego, który prowadził dla nas Konrad Postawa. Są to zagadnienia z tematu obsługa bankowa oraz zakupy w sieci. Prześledźmy sobie obie te lekcje, proszę bardzo uważnie, bo to to dla nas niezwykle ważne, aby były to równocześnie transakcje dla nas bezpieczne.

Zapraszam:

9.) Odcinek dotyczący bankowości elektronicznej

 "W tym odcinku przede wszystkim skupiamy się na bezpieczeństwie. Omawiamy zabezpieczenie komputera i połączenia internetowego. Wstęp teoretyczny ma na celu uświadomić odbiorcom jak ważne jest bezpieczeństwo w sieci. Po tym wstępie krok po kroku poznajemy interfejs testowego serwisu bankowego i możliwości jakie daje bankowość internetowa". 

10.) Elementarz Cyfrowy, zakupy w sieci... 

 "Na koniec zostawiliśmy miły i przyjemny temat związany z zakupami w sieci. W obecnej sytuacji epidemiologicznej jest to dość ważny temat. Krok po kroku wyszukujemy sklep, sprawdzamy jego wiarygodność, wybieramy interesujące nas produkty i przechodzimy przez cały proces tworzenia zamówienia". 

Kochani, pamiętajcie  aby wracając do tych lekcji przypominać sobie i odważnie próbować samodzielnie działać, bo inaczej nigdy nie ruszylibyśmy z miejsca. Mam nadzieję, że Konrad i jego spółka coś jeszcze dla nas wymyślą. I jeśli tylko tak się stanie, ja też nam to tutaj właśnie przedstawię. 

Dziękuję że zaglądacie, pozdrawiam wszystkich serdecznie - Majka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz