środa, 25 listopada 2020

"Przerywniki" listopadowej melancholii...

 Dzień dobry

 


 

 

 

 

 

 

Na te jesienno listopadowe dni mam dla nas kilka przerywników, zacznijmy od koncertu dla Seniorów poprzez następne niespodzianki, równie atrakcyjne, a przy tym ruchowe. Tak więc aktywni Seniorzy górą... Posłuchajmy koncertu dla nas zatytułowanego "powróćmy jak za dawnych lat"


 

 

 

 

 

 

 

 

A. Koncert Wodeckiego 

Zaczem uaktywnię koncert "Powróćmy..." posłuchajmy Wodeckiego. Okazuje się tamten koncert dla Seniorów nie tak prosto zgrać na bloga. Proszę o trochę cierpliwości, ok?

Zaczem dogram tamten koncert dla Seniorów - posłuchajmy koncertu Wodeckiego, ok?

1. "Powróćmy jak za dawnych lat"...

Teraz trochę gimnastyki ogólnej tj kręgosłupa i bardzo dla nas ważnej gimnastyki - dla zdrowego dna miednicy. Skorzystajmy, bo to cenne warsztaty dla nas wszystkich.


 2. Zdrowy kręgosłup 

3. Zdrowe dno miednicy

4. Gimnastyka dla Seniora 

 

 

Inne "przerywniki" dodam później. Przygotowujmy się Kochani już trochę do świąt, a trochę do końca pandemii, bo przecież kiedyś musi wreszcie i ona minąć (!). I tym oto optymistycznym zawołaniem pozdrawiam serdecznie - Majka

 

6 komentarzy:

 1. Dzięki Ci, Majko za te News-y! Jak zwykle piękne i na czasie... Co byśmy bez Ciebie robili? Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Czesławie
  Staram się, ale nie zawsze jest dostatecznie. Np koncertu Powróćmy jak za dawnych lat... nie udaje mi się odnaleźć tego, o który mnie chodzi. Jeszcze poszperam na fb i zobaczę co dalej. Miło że zaglądasz. Czy przeglądasz gimnastykę dla seniorów także? Mam taką nadzieję i że ćwicząc czasem - będziesz dla nas wszystkich wzorem. Miłego wieczoru Majka

  OdpowiedzUsuń
 3. Majeczko! Bez przesady! Czasy świetności mam już dawno za sobą...Puki co mam się dobrze (latem trochę na rowerze, ew. Nordick Walking, a obecnie spacery z podopieczną p. Anią; zimą może uda się pojeździć na nartach... Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czesławie,
  Które szlaki preferujesz?
  Wystarcza Zielenic czy może jednak alpejskie? Ja już 6 lat temu "spasowałam", zdecydowanie za mało potrzebnej tzw zaprawy, ale nie mów nigdy nigdy... Wszystko zdarzyć się może. Do miłego usłyszenia Majka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Majko!
   Jeśli chodzi o narty zimą - Zieleniec jest drogi i dojazd od szosy 8 kiepski... Wolę Czechy(!). Stoki przygotowane perfect, dojazd dobry, a karnety tańsze o 1/3 a nawet o 2/5! niż w Zieleńcu czy Czarnej Górze... a Alpy w Austrii czy Dolomity we Włoszech niestety drogie (a dojazd?). Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń