czwartek, 23 kwietnia 2015

Bardzo atrakcyjna propozycja.

Już niebawem ruszy wyjątkowa przestrzeń edukacyjna inspirowana twórczością Leonarda da Vinci dla mieszkańców Wrocławia, powyżej 60 r.ż. Organizatorami Akademii są Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej TuRazem oraz Centrum Vinci Fit Art. – Radość Życia. Partnerem projektu jest Wrocławskie Centrum Seniora.

W ramach Akademii  w okresie od maja do grudnia 2015 uczestnicy skorzystają nieodpłatnie z minimum 100 godzin innowacyjnych, wielowymiarowych zajęćw trzech blokach tematycznych: Zdrowie, Umysł, Ciało.

Akademia Leonarda da Vinci to pierwszy tego typu projekt w mieście Wrocławiu, dający szansę na wielowymiarowy rozwój seniorów poprzez uczestnictwo w specjalnie dostosowanych do ich wieku i możliwości zajęć.

W programie:
         obsługa urządzeń mobilnych
(nowe technologie, warsztaty filmowe),
         zakładanie i prowadzenie bloga (storytelling w blogosferze),
         sztuka kulinarna (carving, kuchnia molekularna),
         modelowanie konstrukcji Leonarda da Vinci 3D,
         projektowanie EKO-ogrodu na balkonie,
         ćwiczenia pamięci (spa dla mózgu, rysunek lewą i prawą ręką,
terapia muzyką),
         warsztaty ruchowe (taniec, Quigong, Joga Iyengara, Joga Antigrawvity, Aqua Aerobic,Nordic Walking),
         edukacja prozdrowotna (dietetyka, anatomia).

Ponadto:
wernisaż, gra miejska, pokój logicznych zagadek, niepowtarzalne widowisko tanecznoteatralne w wykonaniu uczestników Akademii.

Już teraz pragniemy gorąco zaprosić Państwa do udziału w uroczystej Inauguracji Akademii Leonarda da Vinci – Złoty Wiek, która będzie miała miejsce 5.05.2015r. o godz. 16:00 Teatrze To Tu, przy ul. Hubskiej 8.

Podczas inauguracji będą mieli Państwo poznać wykładowców, zapoznać się z zajęciami i w porozumieniu z doradcami, wybrać swoją indywidualną ścieżkę rozwoju.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny ale obowiązują zapisy.

Telefon:
508 280 018 (do godz. 16:00)
788 322 177 (po godz. 16:00)

Klik w obrazek - wtedy się  powiększy.

1 komentarz:

  1. To jest naprawdę świetna propozycja,
    ja już się umówiłam, miła pani powiedziała że dziś 23 kwietnia - 13.45 - są jeszcze wolne miejsca więc skorzystajcie, program podobny do "babie lato 2010". Trwać będzie do końca roku i ma w propozycji 100 godzin zajęć do wykorzystania. Zachęcam wszystkich serdecznie Majka

    OdpowiedzUsuń