czwartek, 23 kwietnia 2015

Na sportowo i ciekawie.

Bieg na maturę
Dobra zabawa, sportowa rywalizacja i wyjątkowe nagrody. Weź udział w cyklu biegów, których organizatorem jest Radio Wrocław.  Zaczynamy od wsparcia maturzystów zapraszając do udziału w „Biegu na maturę”. 2 maja, godzina 10.00, Park Wschodni we Wrocławiu.
Radio Wrocław zaprasza na pierwszy z cyklu organizowanych przez siebie biegów. Na pierwszy ogień bierzemy maturzystów. Egzaminowi maturalnemu towarzyszy stres, który udziela się nie tylko samym maturzystom, ale ich rodzinom a także nauczycielom. W takiej sytuacji zastrzyk świeżego powietrza i dobrej zabawy staje się zbawienny. Stąd pomysł na bieg tuż przed maturą. Sportowa rywalizacja maturzystów z nauczycielami i rodzicami to doskonała okazja do naładowania się pozytywną energią przed trudnym egzaminem.
„Bieg na maturę” odbędzie się w 2 maja (sobota) w Parku Wschodnim o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, do udziału biegu i wsparcia wszystkich maturzystów.  Zaproponowana trasa biegu to 2850 metrów. Jest to ścieżka biegowa Radia Wrocław, która doskonale nadaje się do rekreacyjnego biegania. Każdy kilometr oraz kierunek biegu jest oznakowany, co sprzyja mierzeniu tempa biegu oraz dobrej orientacji w terenie. Wysokie drzewa na całej długości trasy osłaniają przed słońcem oraz chronią przed wiatrem.
Zapisy i szczegółowe informacje na stronie: biegamy.prw.pl
Dla zwycięzców mamy fantastyczne nagrody: radia cyfrowe i gadżety Radia Wrocław.
Radio Wrocław- zapraszamy!

Co?: „Bieg na maturę”
Kiedy?: 2 maja (sobota), godz. 10.00
Gdzie?: Ścieżka biegowa Radia Wrocław w Parku Wschodnim
Jak?: www.biegamy.prw.pl


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz