wtorek, 21 kwietnia 2015

Przypomnienie o wykładzie.

Drodzy seniorzy!
Przypominam i serdecznie zapraszam na jutrzejszy bezpłatny wykład prowadzony przez lekarza p. Kingę Mikusek. Zostało jeszcze kilka wolnych miesc, dlatego można śmiało przyjść bez zapisów.
Spokojna głowa seniora - wykład i porady z zakresu psychogeriatrii
Dobra Opieka Lekarska sp. z o. o. oraz Wrocławskie Centrum Seniora zapraszają na spotkanie dla seniorów i ich bliskich na temat radzenia sobie m.in. z bezsennością, smutkiem, stresem i uzależnieniami. Wykład połączony z konsultacjami odbędzie się w środę 22 kwietnia w godz. 13:00 - 15:00, pl. Dominikański 6, sala 210. Spotkanie poprowadzą: lekarz Kinga Mikusek oraz mgr Krzysztof Ziembik. 
Wstęp bezpłatny 
OPIS
Warsztaty z zakresu psychogeriatrii dla osób starszych i ich rodzin podczas których omawiane zostanie rozpoznawanie oraz sposoby radzenia sobie z zaburzeniami snu, stresami, lękami, nerwicami, depresją, uzależnieniem (na przykład lekowym i alkoholowym). Będzie też o tym, dlaczego nie należy się bać i wstydzić psychiatry (edukacja antystygmatyzacyjna) oraz jak wyglądają badania psychiatryczne. Warsztaty dla tych, którzy są seniorami i odczuwają wspomniane problemy oraz dla tych, którzy mają seniora w rodzinie i martwią się o komfort jego życia. Na spotkaniu będzie dostępny darmowy poczęstunek (smaczne kanapki, kawa, herbata).

Małgorzata Jamróz
---------------------------------------------------------
WCRS- Wrocławskie Centrum Seniora
pl.Dominikański 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz