wtorek, 29 września 2020

Walne Zebranie w dobie koronawirusa.

 Zwyczajne Walne Zebranie Członków ( sprawozdawczo wyborcze ) stowarzyszenia Pomysł na Życie odbyło się w przesuniętym o trzy miesiące ( ze względu na epidemię ) terminie 22.IX.20 o godz. 16.30 w sali konferencyjnej Sektora 3.

Na 46 członków uprawnionych do głosowania przyszło 27 osób ( brawo!!!! ). Zebranie odbyło się w pierwszym terminie.

Zatwierdziliśmy uchwałą Sprawozdania finansowe ( z dobrym wynikiem ), Merytoryczne i Komisji Rewizyjnej za 2019r.

Zakończyła się trzecia trzyletnia kadencja  władz Stowarzyszenia. 

Wybraliśmy  Zarząd na kadencję 2020-2023 w składzie : Barbara Sendal - prezes, Ewa Siedlecka - wice prezes, Maria Stanek - sekretarz i Teresa Wojtych - skarbnik.

Oraz nową Komisję Rewizyjną ( w zmniejszonym składzie z 4 do 3 osób ) na lata 2020 - 2023 w składzie: Maria Filipek - przewodnicząca, Ewa Paszek - członek i Zdzisława Ochmann Miler- członek.

Z pracy w Komisji Rewizyjnej zrezygnowały: Joanna Zaremba, Krystyna Stemler Korczak  i  Krystyna Biernaczyk.

Zmiany w Komisji Rewizyjnej zgłosiłyśmy z T. Wojtych w KRSie na ul. Poznańskiej w dniu 29.IX.20r ( w ciągu 7dni od Zebrania Walnego ).

Po Zebraniu wszyscy chętni przeszli do Świata Lodów na mały poczęstunek.

PS. Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za 2019r umieścimy na naszej stronie internetowej do 15.X.br. Jest to wymóg dla OPP.

Oto kilka zdjęć z Zebrania Walnego:


1 komentarz:

 1. Brawo Uczestnicy WALNEGO...
  Brawo Organizatorzy i brawo nowa Komisja Rewizyjna. Brawo Maria F, Ewa P. i Zdzisia O.Serdecznie dziękujemy poprzedniemu Zarządowi i gratulujemy nowym Osobom. Musimy trzymać fason. Zbliża się piękny Jubileusz i nie ma "to tamto..". Będzie cudownie, szczęśliwie i radośnie tylko uwierzmy Kochani. Nie dajmy się zepchnąć z optymistycznej ścieżki i wspierajmy się wspólnie.
  Gratuluję dobrej organizacji i merytorycznej myśli, która przyświecała nam na ostatnim Walnym Zebraniu.
  Przepraszam, że piszę dopiero teraz, ale na wyjeździe w Polanicy nie było wcale zasięgu ani na internet w kompie, ani w telefonie.
  Pozdrawiam Majka

  OdpowiedzUsuń