piątek, 7 września 2012

Piątkowe spotkanie w Sektorze 3 . . .

Na dzisiejszym spotkaniu była nas całkiem spora gromadka, poruszyłyśmy niezwykle ciekawe tematy, m.innymi dotyczące klarującego się powoli programu PO FIO pt.Aktywizacja dla wspólnego dobra. Zaczynają się wyłaniać grupy i terminy zajęć, obciążenie godzinami jest dość spore, ale jesteśmy odpowiedzialną grupą i na pewno uda się wszystko stosownie zorganizować.

Wspominałyśmy mijające powoli lato, wakacje i cudowne urlopy, koleżanki patrzą już na nowe propozycje wycieczek, podejmiemy próbę podsumowania udanego lata 2012 jutro przy dobrej muzyce w Pałacyku - chętni niech się czują zaproszeni na 19.oo (wstęp 10zł), na pewno będzie  nam miło we własnym towarzystwie a może nie tylko? Na zakończenie uznałyśmy że czas mobilizować się na nowo do aktywnego życia w grupie naszego Stowarzyszenia Pomysł na  Życie, no a od czegoś trzeba zacząć, prawda?


Organizacyjne zebranie dla uczestników wspomnianego wcześniej programu odbędzie się we wtorek 18 września 2012 w godz 12-14.oo w s.konferencyjnej Sekt.3. ale o tym Basia S jeszcze przypomni w stosownym czasie.  Załączam kilka fotek z niezwykle aktywnego dzisiejszego dnia...
Pozdrawiam serdecznie wszystkie Koleżanki i Kolegów też,
i do następnego równie miłego spotkania.

I jeszcze taka uwaga:
w poniedziałek 10.09.2012 o godz.18-tej,w kościele pw.Św.Jadwigi (Kozanów)
pomodlimy się (nasza gromadka) o zdrowie Halinki M, gdy ktoś mógłby - zapraszamy.

2 komentarze:

  1. Majeczko, dzięki za wyczerpujące informacje o działalności Stowarzyszenia i wzmiance o Halince M. Bardzo mi leży na sercu. Wasza fanka i sympatyczka- Antosia

    OdpowiedzUsuń
  2. Antonia,
    zawsze bardzo miło Ciebie słyszeć, że jesteś nasza fanką wiemy i bardzo to sobie cenimy, pewnie spotkamy się dzisiaj na Pilczyckiej 25 (kośc.Św.J.) ale z uwagi na moje (bardzo ważne!) wcześniejsze zobowiązanie pewnie się spóźnię (o ile zdążę..), pozdrawiam serdecznie.

    OdpowiedzUsuń