niedziela, 16 września 2012

W tym tygodniu....


proponuje : w poniedziałek 17.IX.12 r o godz 11-12.00 basen ( II tura VIII/IX) w REDECO na ul.Rogowskiej 52a ( dla posiadaczy karnetów). We wtorek 18.IX.br - o godz. 9-10.00 taniec z Lilianą , o godz.10-11.00 gimnastyka z Elą Koszałką ( sala konferencyjna ) a o godz. 11-12.00 język angielski dla początkujących z Elą Koszałką (mała sala warsztatowa ). W czwartek 20.IX.br o godz. 19-20.00 spotkanie  na siłowni w parku przy ul.Popowickiej - spontaniczna propozycja uczestników gimnastyki na Jeleniej. W piątek 21.IX.br  o godz. 9-10.00! spotkanie a raczej dyżur  informacyjno - integracyjny ( mała sala wykładowa na parterze )- jednorazowa zmiana godziny ze względu na projekt.

VI.  Informacja o etapach realizacji projektu "Aktywność dla naszego dobra" z PO FIO ( Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw obywatelskich ) w okresie VIII - XII .12 :

  Jesteśmy w trakcie przygotowania harmonogram zajęć, rezerwacji sal dla uczestników projektu, przygotowywania i drukowania materiałów, dokumentów i ankiet - we wtorek 18.IX.12 o godz 12-14.00 zebranie organizacyjne w sali konf. Sektora 3 dla  uczestników projektu,  a w  piątek 21.IX.12 rozpoczęcie zajęć.  
Klik myszą w ulotkę - aby ją powiększyć !.. 

3 komentarze:

 1. Halo Kochani,
  po dzisiejszym spotkaniu/zebraniu
  organizacyjnym- chwila refleksji....
  trzeba przyznać że odwaliłyście Koleżanki ogromny kawał roboty i nie da się ukryć niełatwej...Wielkie podziękowanie Basiu S dla Ciebie za całokształt i przekaż proszę podziękowania przemiłej Koleżance z którą współpracujesz.Pozostajemy pod wrażeniem..
  W imieniu nas uczestniczek - wyrazy najwyższego uznania.
  Pozdrawiam wszystkich serdecznie i pa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Majka!,dzięki za miłe słowa. Magdzie Gajdzie = przemiłej koleżance=naszej tzn. PnŻ wolontariuszce( j.angielski + pisanie i tworzenie projektu )już od roku = teraz koordynatorce projektu "Aktywność dla naszego dobra ", jutro z rana, bo ona w przeciwieństwie do mnie i Ciebie , jest skowronkiem , przekażę oczywiście słowa uznania. A Tobie życzę za to, malowniczych i pełnych aktywności dla swojego i naszego dobra, snów. BS

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też byłam na tym zebraniu i zgadzam się z Mają.
  Odwaliłyście dziewczyny kawał dobrej roboty.
  Teraz dopiero zobaczyłam i dotarło to do mnie.
  Myślę,że wszyscy uczestnicy docenią to.
  Duże brawa dla Magdy,taka drobna filigranowa kobitka,a taką moc ma w sobie.BRAWO!
  WIELKI SZACUN.
  Buziaczki.

  OdpowiedzUsuń