poniedziałek, 30 marca 2015

Ciekawy konkurs.

Dom Seniora Piastów Gród oraz Wrocławskie Centrum Seniora zapraszają do udziału w „Wiosennym konkursie”! Do wygrania wiosenny pobyt weekendowy dla dwojga wraz z wyżywieniem w Domu Seniora Piastów Gród! 
Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego chcesz wygrać voucher pobytowy w Domu Seniora Piastów Gród”? 
Odpowiedzi należy przesyłać mailowo na adres: malgorzata.jamroz@wcrs.wroclaw.pl lub pocztą tradycyjną na kartkach pocztowych na adres: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, 50-159 Wrocław z dopiskiem „Wiosenny konkurs”.
 Mile widziane odpowiedzi kreatywne, nietypowe i z poczuciem humoru!
Nagrodą w konkursie jest voucher na pobyt weekendowy dla dwóch osób w Domu Seniora Piastów Gród (2 noclegi) wraz z wyżywieniem (2 śniadania, 2 obiady, 2 kolacje). Voucher ważny jest do dnia 31.06.2015 i obejmuje weekendy za wyjątkiem długich weekendów oraz świąt.
Konkurs trwa od dnia 25.03.2015 r. do dnia 08.04.2015 r.
Wyłonienie zwycięzców nastąpi do dnia 10.04.2015 r. Wyniki opublikowane zostaną na stronie Wrocławskiego Centrum Seniora www.seniorzy.wroclaw.plSerdecznie zapraszamy do udziału! Regulamin w załączeniu.
Dom Seniora Piastów Gród w Dusznikach Zdrój, www.piastowgrod.pl , to miejsce, w którym w rodzinnej atmosferze spędzisz jesień swojego życia. Położony w pięknym zakątku Polski – w Dusznikach Zdrój – oferuje pobyty wypoczynkowe, czasowe oraz stałe. Ośrodek zapewnia zakwaterowanie w komfortowym pokojach i apartamentach (bez barier architektonicznych), całodobową opiekę pielęgniarską, opiekę duszpasterską, udzielanie pomocy w podstawowych czynnościach życiowych, 5 posiłków dziennie dla pensjonariuszy. Prowadzony jest bogaty program animacyjny. Do dyspozycji pensjonariuszy oraz gości jest też nowoczesne centrum SPA, altana grillowa oraz pralnia i parking. Dom Seniora Piastów Gród zaprasza zarówno gości indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Ośrodek przygotował też specjalną ofertę na Wielkanoc: 149 zł/osoba (oferta dotyczy terminu 1-7 kwietnia 2015)!
Dom Seniora Piastów Gród jest partnerem programu Wrocławska Karta Seniora i oferuje 5% rabatu na pobyty oraz 10% na zabiegi w centrum SPA

Małgorzata Jamróz
---------------------------------------------------------
WCRS- Wrocławskie Centrum Seniora
pl.Dominikański 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz