wtorek, 10 marca 2015

PnŻ - Dzień Kobiet i Solenizantki z I kwartału roku.

W zeszły piątek 6.III.15r na naszym zebraniu informacyjno-integracyjnym zrobiłyśmy sobie podwójne święto: Dzień Kobiet i imieniny osób z I kwartału: 4 Krysie i Kazia. Przyszło nas  25 osób, chcących się z sobą spotkać.
W grudniu Ewy robiły imprezę Baśkom, w styczniu Baśki Ewom no i teraz znowu Ewy Krysiom i Kai. Piątkowe solenizantki zorganizują w II kwartale imprezę dla solenizantek z IV-VI i myślimy, że taka tradycja u nas się przyjmie.
Organizacją imprezy, telefonami do solenizantek, wymyśleniem prezentów i zakupieniem materiałów do ich wykonania zajęła się Ewa Siedlecka  i Basia Drejer. Ewa przygotowała także  i odczytała charakterystykę imion solenizantek, które dostały bukiety zrobione z cukierków i różnych ozdób, własnoręcznie wykonanych przez Basię i jej córkę - na zdjęciu u góry.
Tak wyglądały nasze solenizantki:A tak my wszystkie:

Pozostałe zdjęcia z naszej kolejnej, jak widać na zdjęciach, udanej imprezy w Czytaj więcej:

2 komentarze:

 1. I tym razem trafiły się nadzwyczajne Solenizantki...
  Wyglądacie? jak milion dolarów każda z osobna. Najserdeczniejsze Życzenia kochane K r y s t y n y ! Zasługujecie na to piękne i wyjątkowe dla Was Święto! Wiele szczęścia w zdrowiu i pomyślności na każdy dzień życia - przesyła Majka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kaju,
  Ty nieco inna Solenizantka ale też na K...
  Tobie równie serdeczne imieninowe Życzenia. Oby charakterystyczny Twój humor trwał do końca świata, a uśmiech nieustająco gościł na Twojej życzliwej buzi.
  Szczególne całuski Tobie, do zobaczenia i pa - Majka

  OdpowiedzUsuń