sobota, 28 marca 2015

Wiosna z Muzyką i Poezją - w fotografii....       
Tak pięknie witaliśmy Wiosnę

W dniu 21 marca br., tak ładnie powitaliśmy W i o s n ę, że poczuła się z nami jak „w domu” i pięknieje z dnia na dzień wyjątkowo szybko i uroczo. Obyśmy tylko nadążyli za nią... Inne zdjęcia plus opis przebiegu uroczystości w czytaj więcej, mam też obiecane fotografie z innego aparatu, gdy tylko będą - dodam wszystkie do wglądu / już są ! ... A wszyscy bardzo się staraliśmy. Wy kochani bo tak licznie przybyliście że Artyści dali z siebie wszystko co można, aby uatrakcyjnić i umilić Wam czas piosenkami i pieśniami, pięknym graniem i najpiękniejszym śpiewaniem, a także prześmieszną kabaretową rozrywką. Kabaret zaprezentował się w zabawnym skeczu "Na wagarach".
 A w godzinie Muzyki i Poezji zaprezentowano ciekawe możliwości autorskie. Z pośród kilku wykonawców zróżnicowanie było na tyle  duże, że zapewne każdy ze słuchaczy doczekał się czegoś przeznaczonego jakby wyłącznie dla siebie i dla swojej wrażliwej duszy…

 
                                   Serdecznie dziękujemy 

życzliwym Organizatorom, pięknie śpiewającym i grającym Artystom, radosnemu Kabaretowi oraz Grupie Literackiej która odważyła się zaprezentować Państwu swoje własne możliwości i poetyckie rymowania ujęte w jeden wymowny tytuł „Moje świata widzenie…”. Każdy z wykonawców prezentował jednak swoje świata widzenie we własnych wierszach i według własnej koncepcji..Największe podziękowania i ogromne uznanie należą się Państwu, tzn  Wam  Kochani  za Waszą liczną obecność i uwagę nam poświęconą.
                                                           
                                 Dziękujemy. 

Otrzymane zdjęcia od Krysi Sikorskiej Niemiec wklejam poniżej...

To chyba wszystkie, miłego oglądania i wspominania, pozdrawiam Majka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz