wtorek, 17 marca 2015

Nowe, ciekawe propozycje ze stowarzyszenia TRATWA na ul. Legnickiej 65.


Nasze stowarzyszenie otrzymało dofinansowanie z Gminy Wrocław na prowadzenie  CENTRUM SPOŁECZNO- KULTURALNO -EDUKACYJNEGO PPM ZAJEZDNIA PRZY UL.LEGNICKIEJ 65.
Chcielibyśmy zaprosić seniorów na zajęcia oferowane przez nasze centrum. 

Proponujemy:

1.ANIMACJE JĘZYKOWE [niemiecki i angielski]- poziom podstawowy prowadzone przez  wolontariuszkę z Niemiec.
2.ZAJĘCIA KOMPUTEROWE-w zależności od zgłoszeń poziom podstawowy albo bardziej zaawansowany (internet, obróbka zdjęć, word).
3. TEATRALNE- grupa seniorów przygotowała sztukę, którą chce wystawić. Poszukujemy chętne osoby, które chciały by wsiąść w próbach i przestawieniu   
4.FILMOWE- kółko dyskusyjne dt. filmów (wspólne oglądanie filmów na sali koncertowej i dyskusja). Możliwość nauki kręcenia filmu.
5. CYRKOWE - nauka żonglerki i innych sztuk cyrkowych.
6.MUZYCZNE- poszukujemy osób chętnych do przyłączenia się do powstającego chóru seniorów lub na warsztaty muzyczne-dysponujemy salą koncertową, studiem nagrań.
Zapraszamy na przesłuchania 26 marca na godzinę 19.00 na ul. Legnicką 65 budynek Zajezdni prowadzony przez Stowarzyszenie Tratwa  
7.FOTOGRAFICZNE- robienie zdjęć i warsztaty w ciemni.
8. KULINARNE- posiadamy zaplecze kuchenne i pomieszczenie, które służyć może jako jadalnia. Wymiana przepisów kulinarnych, wspólne gotowanie.
9. WARSZTAT MAJSTERKOWANIA- mamy warsztat wyposażony w narzędzia niezbędne do prowadzenia warsztatów majsterkowania. Dla zainteresowanych możemy przeprowadzić zajęcia dt. pracy w drewnie.  
10. Możliwość realizacji projektów społeczno- kulturalnych skierowanych do mieszkańców Wrocławia- grupa seniorów może zrealizować projekt/ wydarzenie dla mieszkańców Wrocławia, na które otrzyma dofinansowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o wcześniejszy kontakt
telefoniczny lub mailowy :
BARBARA KOŁACZKIEWICZ
tel.: 71 32 10 871

bkolaczkiewicz@tratwa.org
www.tratwa.org
STOWARZYSZENIE TRATWA
Po uzbieraniu grupy poinformujemy Państwa o terminach zajęć.

2 komentarze:

 1. Są to naprawdę ciekawe propozycje,
  szeroki wachlarz możliwości, nowe atrakcyjne oferty i .. tak blisko nas!
  Mnie np.interesuje kilka pierwszych punktów, rozważę je na pewno bo są tego warte, a może uda mi się załapać na jedne zajęcia a może nawet na dwa? Pomyślcie także i korzystajcie bo szkoda zmarnować taką szansę! Pozdrawiam serdecznie Majka.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj Basiu! Dzięki z info. Zgłosiłam się na warsztaty fotograficzne, dostałam już odpowiedź. Bardzo interesujące propozycje, popieram Majkę, skorzystajmy z nich ile się da!
  Pozdrawiam serdecznie i już wiosennie.

  OdpowiedzUsuń