czwartek, 21 maja 2020

Uczymy się tańczyć . . .

Kochani, witajcie ponownie

Musimy zacząć się przyzwyczajać do  zbliżającej się "wolności".
Czym ją należy powitać? Wiosną. Słońcem. Gimnastyką. I..nowoczesnym tańcem .
To wcale nie łatwe, ale od czegoś trzeba zacząć, Otóż zaczęliśmy od gimnastyk (trochę już było), następny krok to taniec. Tu już mamy nie lada pole do popisu. Możemy np zacząć od tańca zwanego K i z o m b ą.  Może znacie i umiecie, to bardzo dobrze, będziecie tylko robić powtórki. Ci co nie znają patrzymy wpierw na filmik raz, potem drugi raz, jak trzeba jeszcze raz i już dalej próbujemy sami w ten sam rytm...

                * K I Z O M B A    Przecież to wcale nie łatwe, ale jakie piękne...
Posłuchajcie melodię i zaraz Wam też się udzieli, wierzę w Was tzn w nas wszystkich. 
Potem przyjdzie czas na inne tańce. Dzisiaj tyle. Pozdrawiam. Życzę powodzenia.
Dajcie znać jak Wam się podoba. Do następnego tańca. Też będzie piękny.

Mała Majka (moje wnuczka) na urlopie na Sri Lance w ubiegłe lato już uczyła się Kizomby i była tym tak przejęta, że zmusiła mnie do jej poszukania na Fb. Ze wszystkich jakie znalazłam ten powyższy Song brzmi najpiękniej. Do miłego - Majka (duża)4 komentarze:

 1. Majko! Jeśli zarazisz Wnusię tańcami tow.-to wyrośnie Ci mistrzyni Polski w Latino(!), i oczywiście nie będzie miała czasu na psoty...(szkoda, że zarywasz noc...) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może masz rację Czesławie...
   Lubię że jest aktywna, pełna życia i taka jego ciekawa. Jak to siedmiolatka. Ale Czesław, jest taka nasza nie pisana propozycja, tzn milcząca zgoda na to, że jak wróci do normy nasze życie to być może poprosimy Ciebie o pomoc prze przy czynieniu pierwszych właściwych kroków w tańcach. Zobaczymy czego Ty nas nauczysz! Pozdrawiam serdecznie i pa, pa Majka

   Usuń
  2. Majko! Jestem za! ale wypadałoby zaprosić Kazię B. gdyż była moją Partnerką przez lata i zdobyliśmy wspólnie kilka pucharów na turniejach "Senior Star" we Wrocławiu. Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
  3. Nie omieszkamy tego uczynić, ale...
   wszystko w swoim czasie. Dziękuje za entuzjazm w sprawie.
   Możemy mieć sporo dobrego i zdrowego ruchu, a ten zawsze w najwyższej cenie. Udanego weekendu życzę wszystkim Majka

   Usuń